Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Albo coś zmienili, albo od tego czytania i szkoleń u napotkanych alchemików mój gagatek podczas jednego warzenia eliksirów tworzy trzy sztuki. Nie wiem o co cho, bo jest specjalny perk dodający jedna sztukę, a tu taka niespodzianka. Może to bonus pewnego leśnego laboratorium, które odkryłem? Nie wiem. W każdym razie mam jakieś 30 sznapsow i właściwie w każdej chwili mógłbym zrobić 30 kolejnych. I choć pierwsze 20 godzin cierpiałem katusze przez ten brak QS, tak teraz mam okbrzymią satysfakcję, ze przetrwałem ten okres :) I cieszę sie, ze na PS4 nie ma modow, bo na pewno bym takowy ściągnął. Dziwna mechanika, ale chyba rozumiem co kierowało twórcami. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Sensei napisał:

Czy z "ciekawymi miejscami" coś się robi? czy ot. to tylko taka miejscówka do zrobienia sobie ew. fotki ?

W niektórych jest ukryty jakiś fant. Zauważyłem, ze w tych nadwodnych jest schowany słoik/kosz pod kamulcem. 

Bardziej mnie ciekawi po co są gniazda i miejsce połowu (taki haczyk, inne niż miejsce gdzie się łowi ryby, które oznaczone jest ryba). No i „wypadek”. O co z tym chodzi?

 

PS - jak będziecie w jednej ze stajni, zobaczcie jak tłumacze spartolili easter egga związanego z jednym z koni i najsłynniejsza polska grą. Ogólnie tłumaczenie choc czasem fajne, jest strasznie chaotyczne, szczególnie jeśli chodzi o imiona. No i masa literówek w kodeksie.

Odnośnik do komentarza

Eeech, dwa ostatnie side questy miałem zabugowane :sad: 

W jednym nie spawnuje się ziomek, którego mam powstrzymać. Obejście błędu jakie znalazłem w necie spowodowało, ze już w ogóle cuda się działy, a quest się sam zaliczył.

Kolejny quest robiłem chyba z 3 godziny i choć po zakończeniu zleceniodawca mówi „zasłużyłeś na nagrodę” to nic nie dostałem :sad: 

Szkoda, ze są takie boble.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Feanor napisał:

W jednym "wypadku znalazłem (jakieś 5 metrów dalej) martwego człowieka. Loot był, choć niewielki.

A ja znalazłem wypadek, obok ogródek z ziołami (wilcza jagoda :jupi: ), chatkę, a w środku jakieś szlacheckie fanty. Wartość wielka, ale ze są niezniszczone to będę je nosił w celach nabijania charyzmy. Żeby zniszczyć to w walce jeszcze mnie nie stać.

 Zestrzelilem tez gniazdo z łuku i znalazłem w nim wytrych. Także polecam ten proceder ;) 

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię za nic strzelać z łuku. Prędzej prawdopodobnie nauczyłbym się sikać do milimetrowego celu.

 

Przynajmniej szybko zrozumiałem mechanikę wytrychów i potrafię to nadal zmaścić, ale nie jest to straszne.

Podoba mi się, ze nawet ostrzenie miecza można spaprać i trzeba być ostrożnym.

 

Praktykując wytrychowe zabawy trafiłem do domu, w którym znalazłem trochę towaru wartego 500 groszy, więc może nie zginę marnie przez biedę. Mam obawy, że wkrótce całe miasto będzie zgłaszać włamania ;)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Chrzanię włamywanie. Jest strasznie wkurzające :)

Przemęcz sie do trzeciego levelu i weź perk z wytrzymałym wytrychem. Czytaj książki o wyłamywaniu, żeby pominąć trening „na żywo”. Tez chciałem odpuścić, ale jest tyle questow, które można rozwiązać wytrychem, ze warto to robić. O zastrzyku groszy nie wspomnę.

Nie ogarniam za to zupełnie kradzieży kieszonkowej. Znaczy Peszka w ramach treningu izi oskubie, ale żywy cel kompletnie poza moim zasięgiem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...