Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

@Sensei

u mnie Smierdzel był konający, także Henryk w ramach pokuty zostawia go tam, żeby zmarł w męczarniach (nie miałem opcji dobicia). Pewnie przy pomaganiu Rudzielcowi nie zabiłeś tych dwóch ancymonków z lasu co go szukali. Ja ich ubiłem, Rudzielca ocaliłem, a Śmierdziela dopadli ludzie Konusa i go podziurawili. A acziwment jak pisałem, nie jest za Śmierdziela, a za kogoś innego

Odnośnik do komentarza

@me_who Quest z achikiem

 

No właśnie zaskoczę cię ale...Ubiłem tych dwóch opryszków(o ile byli to ci sami o których ty mówisz) i w jaskini spotkałem go całego i zdrowego po czym była cutscenka w której wychodzę już z jaskini aby odprowadzić Śmierdziela do Rataj(zgodził się iść z własnej woli) ale niestety w naszą stroną idzie akurat 4 bandytów. Może liczy się też to jak szybko znajdziemy śmierdziela? Może u ciebie zdążyli go pierwsi dorwać bandyci i dlatego znalazłeś go konającego? A ja po prostu byłem szybszy? Czytałem gdzieś że jest na to położony spory nacisk w grze.

Odnośnik do komentarza

Mam takie przemyślenia, grając w tę grę, że inne studia mogą dostrzec potencjał w tym gatunku. Tzn mam nadzieję, że go dostrzegą. Takie Historic Action RPG mogłoby się dobrze sprzedać, niejednokrotnie jeszcze. Najazdy Wikingów, wyprawy krzyżowe, Imperium Osmańskie, wojna stuletnia, rewolucje, powstanie Stanów Zjednoczonych... Mnóstwo materiału do wykorzystania. 

 

Statystyki sprzedaży i graczy KC:D pokazują, że jest zapotrzebowanie na takie tytuły. Realizm, historia plus edukacja.

 

Grałbym :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jak weźmiemy pod uwagę historie CDP Red i jaka przepaść dzieli pierwszego Wiedźmina a trzeciego, a do tego porównamy jak o wiele lepiej sprzedaje sie KCD niż W1, to myśle, ze Warhorse da nam jeszcze niejeden dobry tytuł. No i jeśli mnie nie myli pamięć, to zawiadowca całego ambarasu jest koleś, który wymyślił pierwsza Mafie, wiec potencjał w jego głowie siedzi spory.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka. Zacząłem sobie zwiedzać okolicę. Natrafiłem na bandytów, którzy napadli na kupców. Ktoś ich tam przegonił i bandyci padli na kolana. Przywaliłem trzem klęczącym bandytom pałką i ograbiłem ich zwłoki. Parę groszy dzięki temu wpadło do kieszeni :D

Podczas powrotu do młyna spotkałem jakiegoś kolesia, który na widok moich zakrwawionych ciuchów zaczął uciekać. Fajnie to wyglądało, poczułem się jak twardziel buahhahaha :D

Takie akcje sprawiają, że gra jest naprawdę ciekawa i chce się zwiedzać świat :)

Podobnie miałem przy grze w Stalkera, Wiedźmina 3 i Red Dead Redemption :)  

Odnośnik do komentarza

Ja mam w oberży „Na Polance” kolesia, który ucieka na mój widok, bo spuściłem mu manto gdy nie chciał oddać kasy, która wisiał kurtyzanie. Co prawda miałem mu ja ukraść z sakiewki, ale było to nierealne. Niestety becki były głupota, bo „Na Polance” jestem spalony i oberżysta, który uczy włamu i siekiery nie jest skory do nauki ze względu na moja reputacje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

"Na polance" to w ogóle jest skecz. Oberżysta niedwuznacznie zaproponował mi, ze będzie kupował skłusowane mięso. Ostatnio wspomniał, że jakiś klient chętnie najadłby się sarniny. Generalnie słabo mnie to obchodzi, ale ponieważ lubię tu chodzić po lasach (serio, zawsze gdy można ściąć przez lasy, to rezygnuję z szybkiej podróży i konia i drałuję pieszo, lasy są tu cudowne), to jakąś godzinę temu wyszła mi sarenka przed celownik. Nigdy jeszcze nie upolowałem nic tak dużego, więc się na nią zasadziłem... i jest, dorwałem ją. Zgarniam łup, lecę na polankę, a tam oberżysta Andrzej ze srogą miną mówi mi... "to chyba kradzione, idź mi z tym w te pędy z mojej karczmy!”. Spojrzałem jeszcze raz zszokowany do sakwy, a tam podpis... "jelenina" :D

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Feanor, właśnie przez chodzenie po lesie trafiłem na tych bandytów o których pisałem :D Po prostu sobie spacerowałem i wylazłem na pole, a tam jakaś zgraja NPC-w się napierniczała :D 

Co do strzelania z łuku to pochwalę się pierwszym sukcesem i zestrzelonym gniazdem :D Udało mi się w nie trafić za pierwszym razem buahahhaa :D

 

Gram na padzie, bo nie mam wyboru :D Wersja PS4 :)

Odnośnik do komentarza

Kurde, mogliby wprowadzić w rozmowach otwarta przyłbice w hełmie. Mój włoski basinet ma zamykana „klapkę” i jak mam widok z oczu, to normalnie ma podniesiona, zamyka jak dobywam broni. Niestety w rozmowach Heniek ma również zamknięta i wyglada jak głupek z garnkiem na głowie. Za każdym razem jak mam jakieś konwersacje to muszę zdejmować ten basinet w inwentarzu, bo patrzeć nie mogę. A najlepiej jakby były sety odzieży zmieniane jednym klikiem. Idziesz w świat, pach i masz zbroje, wchodzisz do miast, cyk i przebierasz sie w swoje odświętne ubranko.

1 minutę temu, Feanor napisał:

Pad. Co do klawy, to nie wiem jakim cudem mozna na maszynzrobić włam, ale może tam to jakoś wygodniej zrobiono :)

Na klawiszach jest łatwo, bo zamek obracasz tylko trzymając D, a złoty punkt myszka jest imo utrzymać o wiele łatwiej niż obracając prawa gałka w tym samym czasie kręcąc lewa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...