Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem "Polski Kirys" za 1.5k...aż żałuje że nie ma jakiejś kamery tpp żeby móc spojrzeć jak pięknie lśni się na moim Henryku :)(ten podgląd z profilu ssie..)

 

Swoją drogą, większość odzywa się już do mnie jak do rycerza a nie jakiegoś pazia :D

Odnośnik do komentarza

Z dobra zbroja jest ten kłopot, ze jej naprawa kosztuje fortunę. Co z tego, ze znalazłem mediolański dublet czy tam coś, wart 2,5k skoro naprawa kosztuje 900? Co prawda pieniądze to już u mnie mniejszy problem (mam jakieś 6 tysięcy groszy i konia wartego 2,5k) ale takiej konkretnej zbroi nie uskładam, bo jej nie utrzymam, a jedna bójka w karczmie może zakończyć sie bankructwem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ponad 400 tys. kopii sprzedanych na steamie w tydzień. 

 

Mam nadzieję, że studio rozrośnie się i skoro twórcy gry tak bardzo kochają historię, to kwestią czasu będzie kolejna produkcja.

 

I oby inne studia szły w tym kierunku. A nie tylko fantasy i fantasy ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś na PS4 ma się pojawić nowa latka. A kolejna na dniach. Wprowadzi między innymi zapis przy wychodzeniu:

 

Dodana zostanie opcja zapisu podczas wychodzenia z gry

Poprawki w sterowaniu kontrolerem podczas otwierania drzwi/skrzyń wytrychem

Poprawki w samej minigrze z wytrychem

Opcja stworzenia z przepisu alchemicznego napoju pozwalającego rozdzielić punkty umiejętności na nowo

Mnóstwo poprawek związanych z zadaniami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Szymon Kąkol napisał:

Dziś na PS4 ma się pojawić nowa latka. A kolejna na dniach. Wprowadzi między innymi zapis przy wychodzeniu:

 

Dodana zostanie opcja zapisu podczas wychodzenia z gry

Poprawki w sterowaniu kontrolerem podczas otwierania drzwi/skrzyń wytrychem

Poprawki w samej minigrze z wytrychem

Opcja stworzenia z przepisu alchemicznego napoju pozwalającego rozdzielić punkty umiejętności na nowo

Mnóstwo poprawek związanych z zadaniami

To by było fajne :) 

Strzelanie z łuku na czuja przeżyję ;) 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem mapę skarbów od jakiegoś wędrowca.... i nie kłamał :) w Sazawie znalazłem miły kirysik, miecz i 150 groszy :) mam jednak problem z tymi mapami skarbów, które dostałem na samym początku: są tak mega mało dokładne, że prawie godzinę błąkałem się po podratajskich lasach i nic. Skończyło się tym, że wpadłem na jakiś ukryty obóz najemników i poszukiwania diablo wzięli :D

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Przez 5 minut byłem strażnikiem miejskim i czułem się jak bohater powieści Pratchetta :D

Jeżeli miałaby powstać gra o straży miejskiej z Ankh-Morpork to powinna być w stylu Kingdom Come :)

Podobała mi się misja ze strażą. Immersja zachowana nie latając z punktu A do punktu B tłukąc obwiesiów, złodziei itp. Ot nie najciekawszy patrol i tyle. O ile z tego co napisałem wieje nędzą, to własnie to sprawia, że ta misja była bardzo klimatyczna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Polski wydawca pomylił postacie w aczikach na PS4 :D Pierwszy raz coś takiego widzę. Ponadto nie wiem co kierowało tłumaczami przy zamianie imion niektórych postaci. Podejrzewam, ze ta nieszczęsna Szczepanka to faktycznie polski odpowiednik Stephanie, choć Stefania brzmiałoby lepiej. Ale dlaczego Zora raz jest Zyta a raz Zdenka - nie wiem. Albo po co Hynek tłumacza na Gienek, a Elijah na Emil...Kombinowali, kombinowali, aż w końcu im sie pomyliły imiona w aczikach.

 

Bo dostajemy za rzekome zabicie Śmierdziela, podczas gdy faktycznie ubijamy Konusa. Błąd jest w dwóch aczikach, bo jest także w acziku za przejście gry bez zabicia kogokolwiek z wyłączeniem Śmierdziela, gdzie faktycznie chodzi o Konusa

 

Czekam tez na Wasze reakcje na udział w jednej z rzeczy w linii fabularnej, tej o ogniu i pewnym chrześcijańskim obyczaju ;) Ja bylem przezachwycony :D 

 

Bitwa w Przybysławicach, o jakie to było dobre. Ten chaos, te napieprzanie mieczem na ślepo, ten szczęk oręża, piękna sprawa, takie trochę Moun&Blade na sterydach, bo na małej mapce, wiec był bitewny ścisk. Warto tez po wszystkim wrócić tam i splądrować pobojowisko i obóz, bo można wywieźć stamtąd jakieś 30 mieczy na sprzedaż

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, z0nk said:

Podobała mi się misja ze strażą. Immersja zachowana nie latając z punktu A do punktu B tłukąc obwiesiów, złodziei itp. Ot nie najciekawszy patrol i tyle. O ile z tego co napisałem wieje nędzą, to własnie to sprawia, że ta misja była bardzo klimatyczna.

Mi ta misja trochę przypomina jedną z pierwszych misji Operation Flashpoint. Siedzimy sobie z kumplami, po czym sierżant zabiera nas na krótki patrol, który kończy się krótką wymianą ognia i powrotem do bazy.

 

Co ciekawe, Operation Flashpoint też oczywiście zostało stworzone przez Czechów :).

 

@me_who a pro po problemu z achiekiem...

 

Udało ci się ubić Śmierdziela(?), no tego gościa z jaskini? Mi dosłownie tak szybko uciekł że nie było możliwości go dogonić, szczególnie ze mnie zaraz atakuje przynajmniej 2 bandytów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...