Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj nie rozkopuje grobów w erpegach, ale ciężkie termina mnie zmusiły do szukanaia alternatywnych źródeł dochodu i gdy natrafiłem w lesie na grób, to łopata poszła w ruch - łup o wartości około 10000 groszy (po cenie zakupu, czyli jakieś 2-2,5k w sprzedaży) znacznie poprawił moja sytuacje materialna :D 

  • Lubię! 4
  • Haha 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze me wrażenia są mieszane. Podoba mi się grafika, podoba mi się klimat, chociaż zakończyłem pierwszą lokalizację.

 

Pobiegłem od razu po hajs dla papy i stanąłem przed walką. Wygrałem ją, ale myślałem, że umrę z nudów i gotów byłem dać się skopać, aby zrobić to inaczej. Jeżeli tak będzie walka wyglądać ciągle, to mogę nie uciągnąć ;]

Irytuje mnie autozapis, ale to za chwilę naprawię modem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze, dziewicze zetknięcie z grą. Graficznie Wiedźmin 3 to to nie jest, ale nie ma tragedii. Tekstury na kolana nie rzucają, ale da się przeżyć. Dialogi póki co drętwiejsze od Origins.

Klimat jednak jest :) Walka jest fajna :D Kunesza pokonałem za drugim podejściem. Walka trwałą może ze dwie, trzy minuty. Doświadczenie z Wieśka i Black Flag zrobiło swoje buhahaha :D Jeb, jeb, zasłona, ucieczka, jeb, jeb, zasłona, ucieczka :D

Już widzę, że przyda się moja tendencja do zaglądania wszędzie i zbieractwa :D

 


Wersja PS4 bez Pro.

Odnośnik do komentarza

A już sobie sam robię sznapsy i żyje jak król :) Nie widziałem co prawda wilczych jagód, które są potrzebne do jego wytworzenia, ale alchemicy maja zapasy w swoich sklepach (jedna kosztuje 3 grosze, a potrzebne są dwie). Pokrzyw nagrywać to nie problem, a baza pod całość jest gratis w laboratorium. Sama mini gierka alchemiczna cudowna, choć na dłuższa metę monotonna zapewne.

Naprawde rada jednego z NPC żeby nauczyć się czytać jest bardzo cenna i warto się wybrać na wycieczkę do skryby, który tego uczy.

Odnośnik do komentarza

4,5h spędziłem w pierwszej lokacji zanim...

 

Spoiler

...została najechana i zginęli moi rodzice.

 

Przeszukałem chyba wszystko i zajrzałem wszędzie. Urzekł mnie emocjonalnie filmik na zakończenie tego etapu. Wielki plus :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza rysa na obrazie i to spora.

 

Spoiler

Ostrzegłem drugi zamek i postanowiłem sobie ogarnąć strój żołnierza. Zwiedziłem generalnie zamek, ale nieopatrznie wyszedłem z zamku myśląc, że znajdę konie w mieście. Może i bym znalazł, ale automatycznie zostałem teleportowany do miejscowości pod pierwszą lokalizacją. Wczytałem zapis cofający mnie o 2 godziny rozgrywki i po 2 godzinach to samo, ledwo wyszedłem z zamku, a zostałem teleportowany..

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...