Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No 6,5 to super ocena, dla mnie 1/10. „No mamy tutaj taka technikę walki, której w ogóle nie wyjaśniamy, masz jakieś krzyżyki i inne cuda, domyśl się. Twoj rywal jest 10 razy lepszym bokserem. Acha, nie możesz sejwowac”

Rozumiem cały uuuu realizm, ale brak jakiegokolwiek wyjaśnienia jak walczyć to przesada. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta walka z Kuneszem to jest poważny sygnał ostrzegawczy. Zupełnie mi się nie podoba, jest całkowicie randomowa i nierealistyczna (serio? 10 minut napierdalanki w bokserskim stylu? W niemal centrum wioski?). 

Szkolenie nic nie pomogło, bo było na miecze, a tutaj koleś spamuje chwyt z kopem, na który nie ma obrony, super. Te trzy ścieżki to fikcja, sprawdzałem w necie, bo nie mogłem uwierzyć, ze pierwsza walka w grze jest taka....chujowa. Nie da się go przegadać na początku, chyba ze losowo, można się z nim bić i można go pominąć i zbierać śmieci żeby zarobić na węgiel...

Ale najbardziej dyskwalifikuje grę kilkunastosekundowe wczytywanie rozmów. No tego nie mogę zaakceptować. Pierwsze dwie godziny niesamowite rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Płytowa i zainstalowana na zewnętrznym dysku :-k 

Ale kurczę nie da się grać. Zadanie z Niemcem z karczmy.

Porozmawiaj z kolegami - 15 sekund wczytywania - rozmowa - jakieś 10 sekund wczytywania „powrotnege” - gra, podchodzisz do NPC - 15 sekund wczytywania - rozmowa - 10 sekund na powrót do gry. Całość trwała 2-3 minuty z czego niemal minuta to wczytywanie :sad: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Płytowa i zainstalowana na zewnętrznym dysku :-k 

Ale kurczę nie da się grać. Zadanie z Niemcem z karczmy.

Porozmawiaj z kolegami - 15 sekund wczytywania - rozmowa - jakieś 10 sekund wczytywania „powrotnege” - gra, podchodzisz do NPC - 15 sekund wczytywania - rozmowa - 10 sekund na powrót do gry. Całość trwała 2-3 minuty z czego niemal minuta to wczytywanie :sad: 

No ale jak to jest możliwe, kompletnie nie rozumiem. Masz pleja w takiej samej konfiguracji albo lepszej (ja mam zupełnie pierwszego)... nie wiem, może Ci zasysało coś w tle i stąd te przestoje? Po meczu jeszcze raz wgram i z zegarkiem w ręku sprawdzę, ale naprawdę, zazwyczaj to 2-3 sekundy.....

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, me_who napisał:

Te trzy ścieżki to fikcja, sprawdzałem w necie, bo nie mogłem uwierzyć, ze pierwsza walka w grze jest taka....chujowa. Nie da się go przegadać na początku, chyba ze losowo, można się z nim bić i można go pominąć i zbierać śmieci żeby zarobić na węgiel...

Ale dlaczego fikcja? Przegrana z nim nie dyskwalifikuje wykonania zadania i odbioru długu. Nie trzeba zbierać śmieci. Wciąż sprawę długu można załatwić na dwa sposoby po przegranej walce.

Odnośnik do komentarza

U mnie teraz bardzo różnie. Ale jak  do rozmowy dołączona jest jakaś cutscenka, to jest kilkanaście sekund. Zwykle rozmowy już krócej.

Troche ponarzekałem, to teraz pozytywy: bardzo mi się podobają dialogi ale przede wszystkim klimat gry. Nareszcie gra fabularna w średniowieczu osadzona w rzeczywistym świecie i wydarzeniach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...