Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Dudek

Pjongczang 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, szkoda, że TVP woli pokazywać sesję treningową w skokach zamiast panczeny, a tam się dzieje. Na 10000m Bergsma poprawił własny rekord olimpijski. A potem nowy rekord jeszcze o ponad 2 sekundy poprawił Kanadyjczyk (a raczej Holender w kanadyjskich barwach) Bloemen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U biathlonistów jeszcze są zawodnicy na trasie, ale czołówka już się nie zmieni. Złoto dla Norwegii (Boe), srebro dla Słowenii (Fak) i brąz dla Austrii (Landertinger).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i koniec (w pewnym sensie) holenderskiej dominacji. Kanada ze złotem (Bloemen). Srebro dla Holandii (Bergsma), brąz dla Włoch (Tumolero). Kramer nie wytrzymał i skończył szósty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

psst, tu nikogo nie ma, wszyscy poszli grać w Kingdom Come: Deliverance ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

me_who się opierdala, to ktoś musi nabijać za niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz od kiedy pamiętam tak mało oglądam igrzyska. Okropna jest ta różnica czasowa. Jak coś się dzieje na arenach to jestem w pracy:/

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Denerwuje mnie EuroSport. Maja strasznie wybiórcze transmisje na głównych kanałach i powtórki wciąż tego samego. 

Curling chyba tylko na Playerze jest, zero powtórek. Snowboard tak pocięty, ze żal. Ale za to 7 powtórek biatlonu. Teraz jest 5000m łyżwiarstwo szybkie, a oni studio i trening(!) skoków, a na ES2 dekoracje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, me_who napisał:

Denerwuje mnie EuroSport. Maja strasznie wybiórcze transmisje na głównych kanałach i powtórki wciąż tego samego. 

Curling chyba tylko na Playerze jest, zero powtórek. Snowboard tak pocięty, ze żal. Ale za to 7 powtórek biatlonu. Teraz jest 5000m łyżwiarstwo szybkie, a oni studio i trening(!) skoków, a na ES2 dekoracje...

Spoko, na Sport.TVP.PL za to leci w kółko utwór muzyczny z igrzysk (nie to co kiedyś) i za chuja powtórek nie uświadczysz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz łyżwiarstwo na TVP 2 przecież, na jedynce seria próbna skoków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to IO są na TVP? Nawet nie wiedziałem :-k 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, me_who napisał:

Podobnie z opisem programu. Jak wół napisane hokej a jest łyżwiarstwo figurowe. Ja rozumiem, że to i to jest na łyżwach ale jednak widzę różnice;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Claudia Pechstein dziś medalu nie zdobędzie, ale szacun, że wciąż jeździ. Przecież ona pierwszy swój medal zdobyła... w 1992.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i złoto dla... Holandii (Visser) :D Sablikova po złotych medalach w Vancouver i Soczi tym razem srebro. Brąz dla Rosji (Voronina).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Johansson wygrywa kwalifikacje przed Forfangiem. Norwegowie są mocni. Stoch (7.), Kot (8.), Kubacki (14.), Hula (18.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mina Czeszki, która sensacyjnie wygrała Super G kobiet jest bezcenna :lol: 

No tez bym był zdziwiony jakbym przyjechał jeździć na snowboardzie a wygrał złoto w super gigancie na nartach :D 

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedziemy z Biathlonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierer, Oeberg, Kuzmina bezbłednie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedziemy z drugim strzelaniem.

Kuzmina maszyna :o 5/5 kolejny raz

Wieberg, Domraczewa i Oeberg też!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuzmina 15/15 :D Będzie złoto

Tylko Wierer jeszcze ma szansę na złoto. Wszystko w czwartym strzelaniu się rozstrzygnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj 19/20. Czekała, czekała... ale da radę

Domraczewa bezbłędnie. Będzie srebro.

Monika Hojnisz bezbłędnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.