Skocz do zawartości

Pjongczang 2018


Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, szkoda, że TVP woli pokazywać sesję treningową w skokach zamiast panczeny, a tam się dzieje. Na 10000m Bergsma poprawił własny rekord olimpijski. A potem nowy rekord jeszcze o ponad 2 sekundy poprawił Kanadyjczyk (a raczej Holender w kanadyjskich barwach) Bloemen.

Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie EuroSport. Maja strasznie wybiórcze transmisje na głównych kanałach i powtórki wciąż tego samego. 

Curling chyba tylko na Playerze jest, zero powtórek. Snowboard tak pocięty, ze żal. Ale za to 7 powtórek biatlonu. Teraz jest 5000m łyżwiarstwo szybkie, a oni studio i trening(!) skoków, a na ES2 dekoracje...

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Denerwuje mnie EuroSport. Maja strasznie wybiórcze transmisje na głównych kanałach i powtórki wciąż tego samego. 

Curling chyba tylko na Playerze jest, zero powtórek. Snowboard tak pocięty, ze żal. Ale za to 7 powtórek biatlonu. Teraz jest 5000m łyżwiarstwo szybkie, a oni studio i trening(!) skoków, a na ES2 dekoracje...

 

Spoko, na Sport.TVP.PL za to leci w kółko utwór muzyczny z igrzysk (nie to co kiedyś) i za chuja powtórek nie uświadczysz!

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, me_who napisał:

Denerwuje mnie EuroSport. Maja strasznie wybiórcze transmisje na głównych kanałach i powtórki wciąż tego samego. 

Curling chyba tylko na Playerze jest, zero powtórek. Snowboard tak pocięty, ze żal. Ale za to 7 powtórek biatlonu. Teraz jest 5000m łyżwiarstwo szybkie, a oni studio i trening(!) skoków, a na ES2 dekoracje...

Podobnie z opisem programu. Jak wół napisane hokej a jest łyżwiarstwo figurowe. Ja rozumiem, że to i to jest na łyżwach ale jednak widzę różnice;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...