Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba brać, dobrze to wygląda. Myślę, że oddalone o 1-1,2 km lokale Al Capone i U Piasta Kołodzieja spełnią nasze oczekiwania, tym bardziej że rok temu pod tym względem mieliśmy dużo gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezentuje się przyzwoicie, tylko się zastanawiam jakby wyglądała sytuacja z familiami. Chodzi o to, że domki są tylko cztery. Jeżeli @Ernie Souchak i @wwosik braliby po jednym zostaje 12 miejsc. Niby tyle samo co w tamtym roku, ale zdaje się, że w tym roku może być więcej chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również się obawiam, że pozostałe 12 miejsc to może być mało :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Namioty dostawimy ;)

W dniu 2/22/2018 o 08:00, Hajd napisał:

Trzeba brać, dobrze to wygląda. Myślę, że oddalone o 1-1,2 km lokale Al Capone i U Piasta Kołodzieja spełnią nasze oczekiwania, tym bardziej że rok temu pod tym względem mieliśmy dużo gorzej.

Co, niefajny był konkurs na kierowcę? Dobrze, że Danusię mieliśmy, a @Perez pozwolił jej jechać swoim autem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba Ty @wwosik jechales. Pamietam jak dzisiaj, bo tak sie balem, ze postanowilem juz nie pic, zeby kolejnego dnia moc jechac ;). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może i masz rację. Jak widać chyba też byłem wstawiony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra misie, udało się wykminić coś takiego - https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/ Mają wolne miejsca w domkach 2-, 4- i 5-osobowych. Są lodówki, są łazienki. Wizualnie prezentuje się znośnie. Przyznam, że przemierzyłem sporą część sieci z ofertami ośrodków i albo nie ma już miejsc, albo minimum tydzień, albo kiepska konfiguracja domków (np. same 8-osobowe).

@me_who, @Misiek, @Pulek, @wwosik, @Ernie Souchak, @laki, @Vami, @schizzm, @BartuS, @Perez, @Hajd, @Brudinho co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nie ma zdjęć z wnętrza domków, ale wygląda ok. Obiady od 16 zł.

Cytat

Organizujemy także pikniki dla firm, instytucji, zloty, spotkania, wypoczynek oraz inne wydarzenia; kontakt dla Klientów biznesowych:

(0 602)33-14-15

No jakby wymarzony ośrodek :keke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiek, są fotki, tylko trzeba kliknąć "pokaż więcej zdjęć".

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, nie zauważyłem. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tyle co na szybko przejrzałem: szału nie ma jeśli chodzi o standard tych domków, a łóżka to już w ogóle lekkie pato :D ALE, lokalizacyjnie jest okej, jakaś tam gastronomia jest... czy oprócz tych obiadów coś w tam w okolicy jeszcze jest? jakiś bar, pizzeria, cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Pulek napisał:

czy oprócz tych obiadów coś w tam w okolicy jeszcze jest? jakiś bar, pizzeria, cokolwiek?

Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pizzerie są. Milano i K2 (to chyba dla fanów himalaizmu), a poza tym jakiś kebab i restauracja U Michała :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłem, że Pulek przez okolicę rozumie rzut beretem od ośrodka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba.

Ale mi to się prawie wszystko podoba, bo cieszy mnie perspektywa tego wyjazdu i wyłączenia mózgu na trzy dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście miałem na myśli coś bliżej, ale spoko!, 10 kilometrów od ośrodka też jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no calkiem rzesko. Jeziorko jest, bilardy, ping pongi, domki z werandami, jakies miejscowy z parasolami, same domki tez idzie zyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łowisko macie w pobliżu, może jakieś rybki tam smażą na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie kuchnia i piekarnik to mogę wam zrobić taką pizze, że już nigdy nie zjecie w pizzerii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi