Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

CMF Awards - GALA ROZDANIA NAGRÓD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie na dorocznej gali przyznania najważniejszych nagród w internecie. Tak, tak CMF Awards według statystycznych badań, skrupulatnie przeprowadzonych przez firmę „Keith Flint & Rafee Brothers”, cieszą się największą renomą wśród ankietowanych. Zwycięstwo w każdej z kategorii oznacza dożywotni splendor, sławę i możliwość zaczynania każdego postu: „Jako zwycięzca CMF Awards uważam…”, co gwarantuje pokonanie każdego interlokutora. Osiemnaście nagród, stu pięćdziesięciu dwóch nominowanych i przede wszystkim bardzo surowa Akademia, której wysublimowany gust i niezwykłe poczucie humoru są znane wszystkim.  Rozpocznijmy show!

Nagrodę w kategorii „Najlepszy film roku 2017” wręczy największy kinoman naszego Forum – Ajerkoniak! Zapraszamy na scenę!

Ajerkoniak: Tak, przyznam się zupełnie szczerze, że obejrzałem każdy z nominowanych filmów, wszystkim dałem też najwyższą notę na Filmwebie. Ciężko byłoby mi się zdecydować na to, aby wyróżnić ten jeden konkretny film, ponieważ wszystkie prezentują równy poziom. Ostatecznie pozwoliłem mojej nowej dziewczynie, której imienia nie wolno mi wymawiać, aby oddała głos za mnie. Jednak nie przyszliśmy tutaj, aby słuchać o mnie i mojej nowej dziewczynie, ale o tym, jaki film wybrała Akademia. Mianowicie jest to:

BLADE RUNNER 2049

Dziękuję bardzo Ajerkoniakowi za wręczenie tej nagrody. Kolejną kategorią, która otrzyma CMF Awards 2017 będzie, pozostając w klimatach filmowych, „Najlepszy serial roku 2017”. Statuetkę wręczy znany wielbiciel seriali stefan1984! Zapraszamy!

stefan1984: Cały czas za skandaliczne uważam, że pominięto w głosowaniu moją kandydaturę, którą była ukochana Doktor Quinn. Ale ja pewnie, jak to mawiała znana pani lekarz: „Należę chyba do innego świata”. Nie pozostaje mi nic innego jak odczytać werdykt i ogłosić, że serialem roku 2017 została przereklamowana i nudna jak flaki z olejem:

GRA O TRON

Dziękuję stefan1984 za tę wzruszającą przemowę. Przyszła pora na przyznanie nagrody w kategorii „Gra roku 2017”. Wręczy ją najlepszy gracz na forum, który niczym król Midas wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto, przynajmniej jeśli chodzi o granie – Counter! Witamy!

Counter: Powiem szczerze, że nie za bardzo miałem czas na to, aby wręczać tę nagrodę, gdyż muszę kerować kolejnych nubków w jednej z licznych gier, w które jestem najlepszy. Dobrze, że tę kategorię zdecydowanie wygrała gra, którą co prawda mam od niedawna, a i tak już zdążyłem wejść na taki poziom skilla, że nie ma dla mnie mocnych. Zgadniecie co to? Pewnie będzie to trudne, bo jest sporo nowych gier, w które jestem dobry. Jednak chodzi tym razem o:

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Dziękujemy Counterowi i już więcej nie przeszkadzamy. Tym razem zapraszamy największą gwiazdę naszego forum Jaha, który ogłosi zwycięzcę w kategorii mu najbliższej: „Książka roku 2017”.

Jahu: Pozdrawiam wszystkich słuchaczy Radia Eska i moich fanów! Te książki są lepsze niż te poprzednie, bo te powstały za PiSu, a nie za PO, więc muszą być ciekawsze. Jednocześnie miały one szczęście, że nie powstało dzieło Jankesa z Eski, które będzie najlepszą rzeczą we wszechświecie. A w tym roku wygrała książka. JO JO JO JO JO!

JO NESBO „PRAGNIENIE”

Dziękujemy bardzo serdecznie naszemu Amantowi. Przyszła teraz kolej na wręczenie nagrody „Sportowiec Roku 2017”. Wręczy ją wybitny sportsmen i propagator aktywności fizycznej Wujek Przecinak.

Wujek Przecinak: Widzę, że tu coś smutno :] Jesteście miśki zbyt mało pozytywni :] Powinniście się wyluzować, wyjść na świeże powietrze, porzucać trochę jajem :] Niestety, sportowcem roku CMF nie został żaden Wombat, ale też nieźle radzi sobie z kulą :]:

ROBERT LEWANDOWSKI

Przechodzimy wreszcie w naszej ceremonii do kategorii typowo forumowych. Zaczniemy od wysokiego C, czyli od „Cytatu roku 2017”. Nagrodę wręczą dwaj najśmieszniejsi użytkownicy, którzy rzadko występują wspólnie, więc trzymajcie boki, bo możecie je zerwać. Zapraszamy Fenomena i FYMa.

Fenomen: Byłem sobie ostatnio na skałkach i widziałem z góry przepiękne pole do zaorania. Zaorałbym je tak, jak Barcelona Real Madryt, ale niestety zasnąłem na szczycie.

FYM: Widzę, że było wygięcie=20 :keke: (śmiech z puszki)

Fenomen: Dobre, naprawdę dobre, a cytatem roku zostaje:

W dniu 12.01.2018 o 11:08, Gabe napisał:

Kontekst: Man_iac w temacie oskarżeń o molestowanie:

Cytat

Jednak uważam, że prawem mężczyzny jest np. propozycja seksualna, a prawem kobiety jest po prostu odmowa (odwrotnie oczywiście też to dziala).

i cytat właściwy, me_who:

Cytat

Tymczasem w równoległej rzeczywistości rządzonej prawami Maniaka:

- Panie prezesie, uważam, ze zasługuje na awans. Pracowałam bardzo ciężko, a na stanowisku kierowniczym będzie wakat.

- Pomyślimy, ale może dokonasz obrobienia mi gały?

- O panie prezesie cieszę sie, ze skorzystał pan ze swojego prawa do propozycji seksualnej i nie jest to w ogóle dwuznaczne zważywszy, ze padło to w kontekście mojej prośby o awans. Pozwolę sobie jednak skorzystać z mojego prawa do odmowy i odmawiam

- Ja również odmawiam, do widzenia.

Dziękuję za rozluźnienie atmosfery. Kolejną nagrodę przyznamy w kategorii: „FM-owicz roku 2017”. Nagrodę przyzna sam Profesor.

Profesor: Dziwnie się czuję, kiedy mam powiedzieć na forum o czymś innym, jak o śmierci kolejnej osoby, ale tym razem rzeczywiście mam zaszczyt wręczyć nagrodę dla najlepszego FM-owicza w minionym roku. Zostaje nim:

JMK

Gratulujemy naszemu przedstawicielowi w tym dziwnym obozie. A teraz przejdziemy do kolejnej kategorii, którą będzie „Najciekawszy temat roku 2017”. Nagrodę wręczy wybitny Gość_Profesor.

Gość_Profesor: Wynik tego plebiscytu przyprawia mnie o ból głowy i chętnie usunąłbym konto, gdyby nie to, że nie da się tego zrobić drugi raz :/ Widać, że te forum poszło w złym kierunku, opanowały go Maryniowe Misie. Tak, tak, tematem roku zostaje:

MARYNIA

Tak, tak, dziękujemy i żegnamy. Teraz pora na kategorię: „Moderator roku 2017”. Nagrodę wręczy legenda ModTeamu, nieustraszony łowca ostrzeżeń, wielki inwigilator: Jasonx.

Jasonx: Słucham? Co mam zrobić? Otworzyć tę kopertę? Przeczytać co jest w środku? Na pewno? Jesteście pewni? No dobra, niech będzie? Kto zostanie moderatorem roku? Czy wiecie, że była to najbardziej wyrównana kategoria? Że jeszcze godzinę przed końcem czterech modów miało tyle samo głosów? I że ostatecznie wygrał tylko jeden? Wiecie, że tym kimś jest

FEANOR?

Wiemy, wiem, jak zresztą zwykle to bywa. Czas na przyznanie nagrody w jednej z najsłabiej obsadzonych kategorii, czyli: „Sygnatura roku 2017”. Statuetkę przyzna jeden z poprzednich zwycięzców: Brudinho.

Brudinho: Powiem Wam szczerze, że prawie nie zdążyłem na tę uroczystość, bo przejechałem dwa przystanki za daleko, później wyjebałem się na prostej drodze, a na końcu mijałem miejsce, gdzie rozdawali za darmo jedzenie. No, ale jestem, więc doceńcie to. Sygnaturą roku zostaje:

W dniu 25.01.2018 o 22:53, Reaper napisał:

Poprawiona sygnatura.

Użytkownicy forum są bardzo pomocni, dlatego teraz przyznamy nagrodę dla: „Asystenta roku 2017”. Nagrodę wręczy ten, który rozdał w tym roku chyba najwięcej plusów na forum, czyli wojt3k.

wojt3k: Nie wiem sumie dlaczego mnie spotkał taki zaszczyt, bo raczej nie jestem zbytnio rozpoznawalny na forum. Ja sobie jedynie plusuje fajne posty, czasami coś napiszę. No ale skoro już mnie zaproszono to dobrze. Bez zaskoczeń asystentem roku zostaje:

KLINSMANN

Czas na kategorie avatarowe, czyli co najlepiej i najgorzej przedstawia użytkowników. Zaczniemy od tej negatywnej kategorii: „Najgorszy avatar roku 2017”. Nagrodę wręczy Vami.

Vami: Uwielbiam negatywne kategorie w awardsach, pokazują to, co kocham, wolność, także w nieprzyjemnym wsadzaniu knagi w dupsko. Tym właśnie jest ta kategoria. Najgorszym avatarem roku zostaje:

DAWNY AVATAR MAHDIEGO

small_1631870727.jpg

Dziękuję bardzo, przechodzimy dal… co to za hałasy, kto tu siłą wchodzi na scenę? Gacek, co Ty tu robisz?

Gacek: Przepraszam bardzo, ale ja uważam, że nie tylko avatar Mahdiego zasługuje na nagrodę, że jeszcze jeden powinien dostać CMF Awards. Nie mam nic do Mahdiego, ale nie wiem jakim ilorazem inteligencji trzeba było się wykazać, aby zagłosować na jego przereklamowany avatar. Prawdziwym najgorszym avatarem roku jest:

photo-thumb-18.gif

W zasadzie to dziękuję, gdyż jest to jedyna kategoria, która nie została rozstrzygnięta, a więc mamy w niej dwóch zwycięzców! Teraz czas na „Najlepszy avatar roku 2017”! Nagrodę wręczy Brachu!

Brachu: AvE! Z tej strony komandor, książę i GM Brachu. Wchodzi facet do windy, a tam schody. A najlepszym avatarem roku został:

photo-35.jpg

AvE! Czas na kolejną słabo obsadzoną kategorię: „Debiutant roku 2017”. Nagrodę wręczy poprzedni zwycięzca: Nikt!

Nikt: Tak naprawdę to ja, Keith Flint, Nikt jest moim alter ego. Wiem, że życie jest bezsensu, a ja jestem beznadziejny. Beznadziejnie mały był też wybór w tej kategorii, ale wygrał ją po zaciętej walce:

LUCIFER MORNINGSTAR

To logiczne! Zapraszam teraz na przyznanie nagrody w kategorii: „Opowiadanie roku 2017”. Nagrodę wręczy najlepszy pisarz karier na forum: Chomik.

Chomik: Leżę sobie na działce w domu, właśnie posypała mi się kariera piłkarska, bo zerwałem więzadła w obu nogach. Więc sączę sobie już dziesiąte piwko, a tu nagle dzwoni telefon. Patrzę, a tu „NIEZNANY”. Odbieram i słucham: Chomik! Najlepszym opowiadaniem roku było:

CZESKI FILM – FEANOR

Czas na trzy ostatnie kategorie. Na początek idzie: „Najbardziej kontrowersyjny temat roku 2017”. Nagrodę wręczy jmk.

jmk: Pozwólcie, że najpierw odpalę racę i wręczę prowadzącemu szalik Pogoni. Musiałem uciec ze szpitala, aby tutaj być, ale nie żałuję, bo najbardziej kontrowersyjnym tematem roku jest ten, w którym byłem w centrum:

TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI WIRTUALNYCH MENEDŻERÓW

Przedostatnią kategorią jest: „Wydarzenie roku”. Nagrodę tę wręczy sam wielki legendarny wieszcz Mahdi!

Mahdi: Nie ukrywam, że to, że wręczam tę nagrodę to dla mnie spełnienie marzeń. Lubię bowiem wszystko robić sam. Sam zorganizować i sfinansować turniej, który później sam wygram. Nie ma więc dla mnie nic lepszego od wręczenia CMF Awards samemu sobie. Wydarzeniem roku jest bowiem:

AFERA RYANAIR

Doszliśmy więc do samego końca, do najważniejszej kategorii: „Użytkownik roku 2017”. Zaszczyt przyznania tej nagrody otrzyma: Cała społeczność Forum CM!

Cała społeczność Forum CM: Jesteśmy Całą Społecznością Forum CM! Mamy zaszczyt wręczyć nagrodę na użytkownika roku. Za optymizm. Za chęć pomocy. Za dzielenie się wrażeniami z podróży. Za wszystko. Użytkownikiem roku zostaje:

REAPER

Gratuluję wszystkim nagrodzonym. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnej gali rozdania CMF Awards!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ!

• Lubię! 27
  • Uwielbiam 10
  • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zdecydowanie jeden z najlepszych tekstów na forumie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak to w tym roku bez mojego występu muzycznego?
:sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szacun za opis gali, jak nic zasługujesz na plusa

Gratuluje wszystkim, którzy zdobyli nagrody. Dziękuję za niezasłużoną nominację. W przyszłym roku skrywanie powalczę o zwycięstwo dzięki autorskiemu programowi 50+.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki zaszczyt być pierwszym wręczającym <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za zaufanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby było miejsce gdzie za darmo rozdają jedzenie, to bym na bank nie dotarł ;) Reszta się zgadza :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach, nie wiem co mam powiedzieć. Wzruszenie odbiera mi głos. Dwa miesiące i już pierwszy tytuł...czyż można lepiej zacząć swoją karierę? 

Chcialem z góry sprostowac, że pogłoski o tym że nie mam pojęcia kim był mój kontrkandydst są falszywe,  a stwierdzenie, że kategoria była słabo obsadzona to skandal. Mój rywal w cuglach zostałby forumowiczem roku, jednak układziki i rezimowe media sprawiły, że jego kandydatura, w tej jakże ważnej kategorii, została utrącona już na etapie nominacji. W tym świetle mój sukces nabiera jeszcze większego blasku;). Na koniec chcialbym podziękować wszystkim którzy oddali na mnie swój głos, a także chciałbym pozdrowić Pana Stanisława z Warszawy. Dziękuję. 

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drobne upominki w postaci Kciuków w Górę zaraz dostarczy zawsze uśmiechnięte Pani Sylwia.

Gratulacje dla uczestników.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Makk napisał:

Drobne upominki w postaci Kciuków w Górę zaraz dostarczy zawsze uśmiechnięte Pani Sylwia.

Gratulacje dla uczestników.

A to Pani Sylwia nie jest nagrodą? Chociaż nie wiem jak Pani Sylwia wygląda, więc może lepiej nie brać kota w worku... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to Pani Sylwia nie jest nagrodą? Chociaż nie wiem jak Pani Sylwia wygląda, więc może lepiej nie brać kota w worku... 
ja mam skojarzenie Ridżos i kciuki. To by dopiero było ;)
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Kot w worku to jest Zonk i dementuję, żeby był jednocześnie Panią Sylwią.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Reaper napisał:

Kot w worku to jest Zonk i dementuję, żeby był jednocześnie Panią Sylwią.

W Zonku występowała inna Pani Sylwia, którą znam. Ale ta jest fe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Makk napisał:

W Zonku występowała inna Pani Sylwia, którą znam. Ale ta jest fe. 

Zdecydowanie nic nie wiem nt występów jakiejkolwiek Pani Sylwii w... no to nie jest najlepszy temat, dość... grząski no!

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do dupy, moi faworyci nie wygrali :/ W ogóle mi się to nie podoba. Ogłaszam bojkot. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojoj ;)

• Lubię! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako ze nawet nie byłem nominowany do żadnej nagrody pozostaje mi tylko zacytować Księgę Kocheleta.  "vanitas vanitatum et omnia vanitas"

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tłumaczeniu na polski "ząb zupa, dąb dupa".

• Lubię! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, FYM napisał:

W tłumaczeniu na polski "ząb zupa, dąb dupa".

dokładnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi