Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
Mahdi

Turniej finałowy III Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów)

Rekomendowane odpowiedzi

18 stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy turniej finałowy 3. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.

w1UYHGc.png

O lewej: Adrian Juszkiewicz, 29 lat („jmk“), Łukasz Czyżycki, 41 lat („Mahdi“), Krzysztof Pilarczyk, 25 lat („DobiFm“), Mariusz Błaszczyk, 31 lat („EddyManiolo“)

Wczoraj zakończyliśmy rozgrywać pierwszą część sezonu, wyniki znajdziecie klikając w poniższy link:

TURNIEJ FINAŁOWY III MISTRZOSTW POLSKI WIRTUALNYCH MENEDŻERÓW - ROZGRYWKA MISTRZÓW

• Lubię! 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie śledziłem za bardzo rozgrywek. Możesz wygrać turniej, który sam organizujesz? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie śledziłem za bardzo rozgrywek. Możesz wygrać turniej, który sam organizujesz? 
Francuzi w 98 wygrali ;)
  • Lubię! 2
  • Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalnie zakończyliśmy 3. edycję Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów. Kto ma ochotę, może przeczytać następujące teksty:

film dokumentujący finał, rozdanie pozostałych nagród i uroczyste zakończenie

wywiad ze zwycięzcą

turniej z perspektywy jmk

turniej z mojej perspektywy

Mam nadzieję, że w eliminacjach kolejnej edycji (już czwartej!) pojawi się przynajmniej jeden podobny "czarny koń" jak teraz jmk!

Chciałbym jeszcze napisać kilka słów "nieoficjalnie"... Otóż w trakcie turnieju dzieliłem hotelowy pokój z jmk i okazał się on naprawdę super facetem. Mimo innych poglądów na pewne sprawy (prawica, lewica, itp.), dogadywaliśmy się świetnie. Adrian jest sympatycznym, inteligentnym i miłym człowiekiem, bardzo się cieszę, że mogłem go poznać. Muszę też zdradzić, że bardzo był Wam wdzięczny za prezent, który kompletnie go zaskoczył. Żałuję, że nie mogłem mu towarzyszyć podczas meczu Man City - Newcastle, ale - niestety - budżet nie z gumy...

• Lubię! 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta