Skocz do zawartości

Turniej finałowy III Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów)


Rekomendowane odpowiedzi

18 stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy turniej finałowy 3. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.

 

w1UYHGc.png

O lewej: Adrian Juszkiewicz, 29 lat („jmk“), Łukasz Czyżycki, 41 lat („Mahdi“), Krzysztof Pilarczyk, 25 lat („DobiFm“), Mariusz Błaszczyk, 31 lat („EddyManiolo“)

 

Wczoraj zakończyliśmy rozgrywać pierwszą część sezonu, wyniki znajdziecie klikając w poniższy link:

 

TURNIEJ FINAŁOWY III MISTRZOSTW POLSKI WIRTUALNYCH MENEDŻERÓW - ROZGRYWKA MISTRZÓW

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie zakończyliśmy 3. edycję Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów. Kto ma ochotę, może przeczytać następujące teksty:
 

film dokumentujący finał, rozdanie pozostałych nagród i uroczyste zakończenie

 

wywiad ze zwycięzcą

 

turniej z perspektywy jmk

 

turniej z mojej perspektywy

 

 

Mam nadzieję, że w eliminacjach kolejnej edycji (już czwartej!) pojawi się przynajmniej jeden podobny "czarny koń" jak teraz jmk!

 

 

Chciałbym jeszcze napisać kilka słów "nieoficjalnie"... Otóż w trakcie turnieju dzieliłem hotelowy pokój z jmk i okazał się on naprawdę super facetem. Mimo innych poglądów na pewne sprawy (prawica, lewica, itp.), dogadywaliśmy się świetnie. Adrian jest sympatycznym, inteligentnym i miłym człowiekiem, bardzo się cieszę, że mogłem go poznać. Muszę też zdradzić, że bardzo był Wam wdzięczny za prezent, który kompletnie go zaskoczył. Żałuję, że nie mogłem mu towarzyszyć podczas meczu Man City - Newcastle, ale - niestety - budżet nie z gumy...

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...