Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
schizzm

[Nominacje] Cytat roku

Rekomendowane odpowiedzi

Nominacje cytatów z naszego forum do nagrody Cytat roku 2017.

Każdy może nominować JEDEN cytat. UWAGA: należy podać nazwę użytkownika oraz pełną treść nominowanego cytatu z linkiem do zawierającego go posta lub printscreen.

Nominacja nie oznacza oddania głosu.

Głosowanie odbędzie się w osobnym temacie po upływie okresu nominacji, który potrwa siedem dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.12.2017 o 17:36, ajerkoniak napisał:

Coś romantycznego na wieczór

W dniu 5.12.2017 o 19:02, Reaper napisał:

Forum. W tematach o piłce nożnej kolejne uniesienia Fenomena o wyższości sportu katalońskiego nad tym ze stolicy kraju kobiet o temperamencie rozszalałego wulkanu na Bali. Różne pełne politycznego bełkotu i dyskusji kręcących się w kółko niczym łoniaki gęsto porastające fiuta gołego faceta z przebieralni na basenie. Nagle wzrok mój opada niczym męskość po gorącym stosunku i zauważam ją. Jest ona. Schowana w Hydeparku, lecz jej atmosfera wybija się z tej szarości skórki IPB. Marynia. W niej nowe posty. Moje serce bije mocniej, niczym Icon w swoich mokrych snach kładący kolejne ciosy na wystającym podbródku SZk. Moja spocona dłoń przesuwa się po touchpadzie. Oblizuję usta. Na przednim zębie wyczuwam kawałek pietruszki z obiadu. Zlizuję go. Zjadam. Klikam w zobacz nowe posty. Chcę w nią wejść, w tę Marynię, poczuć smak tej dyskusji, tego testosteronu roznoszącego przez wszystkich samców tu zebranych. Już w niej jestem, strona powoli się ładuje, przewija coraz niżej...

A tu tylko Ave od Bracha i dzień dobry Dudka.

• Lubię! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kontekst: Man_iac w temacie oskarżeń o molestowanie:

Jednak uważam, że prawem mężczyzny jest np. propozycja seksualna, a prawem kobiety jest po prostu odmowa (odwrotnie oczywiście też to dziala).

i cytat właściwy, me_who:

Tymczasem w równoległej rzeczywistości rządzonej prawami Maniaka:

- Panie prezesie, uważam, ze zasługuje na awans. Pracowałam bardzo ciężko, a na stanowisku kierowniczym będzie wakat.

- Pomyślimy, ale może dokonasz obrobienia mi gały?

- O panie prezesie cieszę sie, ze skorzystał pan ze swojego prawa do propozycji seksualnej i nie jest to w ogóle dwuznaczne zważywszy, ze padło to w kontekście mojej prośby o awans. Pozwolę sobie jednak skorzystać z mojego prawa do odmowy i odmawiam

- Ja również odmawiam, do widzenia.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Gabe napisał:

Kontekst: Man_iac w temacie oskarżeń o molestowanie:

i cytat właściwy, me_who:

Tak bardzo <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kaderr do Gacka

Cytat

To nie działa tak, że wymyślasz sobie jakąś fałszywą tezę, przypisujesz ją dyskutantowi, a potem ją atakujesz. To że zdarza Ci się to nagminnie, to nie mój problem, tylko kwestia Twoich braków umiejętności erystycznych lub złej woli.

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.