Skocz do zawartości

Edytor do FM18


vrc

Rekomendowane odpowiedzi

Najprostszy sposób:

1. Odpalasz edytor

2. Reguły->Dodaj zasady krajowe

3. Z listy wybierasz kraj, w którym chcesz zamieszać i zaznaczasz dodaj niższe ligi

4. Reguły->Konwertuj na reguły zaawansowane, co potwierdzasz wybierając TAK

5. W lidze, w której chcesz zamieszać klikasz na Rozgrywki

6. Szukasz wpisu Indeks reguł terminarza (dla Premier League w Anglii jest to 6)

7. W zakładce nazwy kraju (Anglia) szukasz Przepisy Meczu i odszukujesz Zasady z odpowiednią liczbą (dla PL będzie to Zasady 6)

8. Zmieniasz co chcesz, jednak w przypadku Anglii część reguł jest w kodzie źródłowym gry, dlatego kliknij jeszcze na nazwę kraju i wybierz jedną z dwóch opcji (sprawdź która zadziała):

- Zastępuje reguły w kodzie

- Edytowane reguły (zastępuje wszystkie oryginalne reguły)

9. Zapisujesz plik w katalogu editor data

10. Podczas uruchamiania nowej kariery zaznaczasz plik, który zapisałeś i to wszystko ;)

11. Miłego grania ;)

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się, że jest taka opcja, ale szybko przejrzałem edytor i jedyne co znalazłem to w ustawieniach Reguły Finansowe FairPlay można dodać Embargo Transferowe. Ale w najlepszym wypadku dotyczyłoby to klubów, które w danym okresie zrobią coś (co się poustawia) i dosięgnie ich tego typu kara (można nawet zdegradować klub do niższej ligi).

Jedynym wyjściem jest chyba wybór zakazu transferów w pierwszym sezonie (podczas uruchomienia gry). W edytorze można jedynie ustawić ujemne punkty...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...