Skocz do zawartości

Polskie Niższe Ligi - świąteczny prezent od Mój Football Manager!


Mahdi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, najlepszy i najbardziej pracowity polski updater, czyli bartekr, jest od lutego 2017 członkiem wielkiej rodziny portalu Mój Football Manager. W październiku objął funkcję szefa update teamu.

 

Polecam dwa dodatki, które znajdziecie tylko i wyłącznie u nas, a które nie mają swoich odpowiedników nigdzie indziej. Mowa o plikach, dzięki którym będziecie mogli się sprawdzić na szóstym (okręgówka) i siódmym (A-klasa) poziomie rozgrywkowym w Polsce.

 

Pierwszy z dodatków ujrzał światło dzienne tydzień po premierze najnowszej wersji gry Football Manager i przez ostatni miesiąc zanotował (wersja polskojęzyczna i angielskojęzyczna) ponad 4200 pobrań. Drugi publikujemy dzisiaj - w pierwszy dzień świąt!

 

RDNabD1.png

 

 

Polecam przypominając zarazem, że właścicielem wszelkich praw do tego pliku jest portal Mój Football Manager. Zabronione jest pobieranie i hostowanie na własną rękę w jakimkolwiek innym miejscu w internecie. Jeżeli ktokolwiek zechce zamieścić informację o dodatku Polskie Niższe Ligi na swojej stronie/portalu, grupie facebook lub w jakimkolwiek innym miejscu w internecie, proszę linkować bezpośrednio do materiału zamieszczonego na portalu Mój Football Manager. Linki są poniżej.

 

 

Wersja dodatku 1.0

 

Opis:

Plik przeznaczony do FM 2018 dodający grywalną II, III , IV oraz V (ligę okręgową) ligę.

Plik pozwala na:

- grę w II, III, IV oraz V lidze (polskiej lidze okręgowej),

- nowe kluby, miasta, stadiony stworzone ręcznie.


Plik dodaje:

- działające granice regionalne - oczywiście na tyle, na ile pozwolił nam edytor do Football Manager 2018,

- okręgowe Puchary Polski dla IV ligi oraz okręgówek.


Jak zainstalować:

Pobrany plik trzeba rozpakować i wkleić do folderu

Dokumenty / Sports Interactive / Football Manager 2018 / editor data.

Jeśli nie ma katalogu editor data, należy go stworzyć! Następnie wybieracie dodatek w plikach edytora, tworząc nową grę.

 

LINK DO POBRANIA (kliknij poniżej):

 

kjrcoVx.png

 

 

 

Wersja dodatku 1.1

 

Opis:
 

Plik przeznaczony do FM 2018 dodający grywalną II, III, IV, V (ligę okręgową) ligę plus A-klasę (wybrane okręgi).

Plik pozwala na:

- grę w II, III, IV oraz V lidze (polskiej lidze okręgowej),

- grę w A klasie (wybrane przez użytkowników Mój Football Manager),

 

HEri7ZC.png


- nowe kluby, miasta, stadiony stworzone ręcznie.


Plik dodaje:

- działające granice regionalne - oczywiście na tyle, na ile pozwolił nam edytor do Football Manager 2018,

- okręgowe Puchary Polski dla poszczególnych województw.


Jak zainstalować:

Pobrany plik trzeba rozpakować i wkleić do folderu

Dokumenty / Sports Interactive / Football Manager 2018 / editor data.

Jeśli nie ma katalogu editor data, należy go stworzyć! Następnie wybieracie dodatek w plikach edytora, tworząc nową grę.

 

LINK DO POBRANIA (kliknij poniżej):


llPluCy.png

 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Adam Alex napisał:

Jak do tego dodać inne grupy A klasy,b klasy itd

 

 

O to musisz zapytać autora, czyli Bartka. On chyba nie jest tutaj zarejestrowany, więc musiałbyś zrobić to na naszej stronie. Aczkolwiek nie wiem, czy on jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć ot tak, w komentarzu, bo to nie jest taki łatwy proces i występuje wiele zmiennych i zależności. Pamiętaj, że do tego dochodzą lokalne rozgrywki pucharowe...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
21 minut temu, 19since45 napisał:

Zaczynając 4 sezon Zawiszą ani razu nie grałem w okręgowym pucharze, a drużyna U-19 nie dostawała zaproszeń do ligi. Miał ktoś podobny problem ?

 

Ja gram Pogonią Lwów od 7. ligi i też nie mam Pucharu. Teraz nie wiem czy to wina dodatku, czy tego, że dodałem Pogoń Lwów w edytorze i nie wrzuciłem jej sam do Pucharu? Cholera wie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...