Skocz do zawartości

Piłkarski livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kaderr napisał:

 

No jakie były rzeczywiste motywy pewnie się nie dowiemy, ale patrząc na to ile grał w wyjściowym składzie w trakcie swojego pobytu w ŁKS, to chyba można stwierdzić, że uważali że jest za słaby.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/704972/paulinho-gral-w-pilke-w-lks-teraz-przeszedl-do-barcelony-za-40-milionow-euro

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kaczy napisał:

 

Hm? No i? W zalinkowanym artykule Paulinho przecież potwierdza moją tezę, mówiąc, że: "Przeszedłem do ŁKS i nie grałem. Spędziłem na ławce prawie pół roku. Za chwilę pojawiły się artykuły, że trener mnie nie chce i wolałby, żebym odszedł. To był jeden z powodów, dla których spakowałem walizkę i wróciłem do Brazylii."

 

Potwierdzają ją także oficjalne statystyki, z których wynika, że Paulinho w trakcie pobytu w ŁKS zagrał 17 meczów, czyli nie przekonywał do siebie sztabu trenerskiego. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kaderr napisał:

 

Hm? No i? W zalinkowanym artykule Paulinho przecież potwierdza moją tezę, mówiąc, że: "Przeszedłem do ŁKS i nie grałem. Spędziłem na ławce prawie pół roku. Za chwilę pojawiły się artykuły, że trener mnie nie chce i wolałby, żebym odszedł. To był jeden z powodów, dla których spakowałem walizkę i wróciłem do Brazylii."

 

Potwierdzają ją także oficjalne statystyki, z których wynika, że Paulinho w trakcie pobytu w ŁKS zagrał 17 meczów, czyli nie przekonywał do siebie sztabu trenerskiego. 

zagrał w ok połowie meczów, co jak na młodziaka dobry wynik, trener go nie  chciał i dlatego chcieli zeby w klubie został? ;)

" - Wie pan, cały czas czytam, że w ŁKS się na nim nie poznali. Ale co to znaczy, że się nie poznali? - pyta Marek Chojnacki, wtedy dyrektor sportowy, a z czasem trener drużyny. - Sam go ściągnąłem do Łodzi, gdy miał 18 lat i nie wiadomo było, co z niego będzie. Potem, jako trener, dawałem mu regularnie grać. I co z tego, że chciałem, żeby został, skoro nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Inwestor z Litwy się wycofał i zabrał swoich zawodników. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Ale mówienie, że "się nie poznali", jest mocno naciągane. "

Odnośnik do komentarza

No to jest relacja jednej strony (której pewnie jest trochę głupio patrząc jak sprawy się dalej potoczyły, więc zrozumiałe, że próbuje się wybielać), której zaprzecza 1) relacja drugiej strony (samego Paulinho), 2) oficjalne statystyki (tak, jeżeli względem 19-20 letniego piłkarza uznajemy, że granie w połowie meczów w ŁKS to dobry wynik, a potem ten piłkarz zostaje wyjściowym graczem Barcelony, to jestem w stanie postawić tezę, że się w chuj na nim nie poznali). 

Odnośnik do komentarza

relacja Paulinho oparta o artykuły w prasie :iksde:

Poki co w Barcelonie srednia minut na mecz ma gorsza niż za czasów ŁKsu ;) Ilu piłkarzy w tym wieku gra regularnie w wyjściowych składach swoich drużyn? Z polskimi młodzieżowcami zawsze ciężko, a co dopiero z młodymi zagranicznymi, gdzie na ogół sciąga się doświadczonych/starych cudzoziemców. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że piłkarz z biegiem czasu się rozwija, bo zdajesz się sugerować, że Paulinho od zawsze miał takiego skilla jak teraz i ŁKS to gówno, bo tego nie widzieli. Na 2 pozostalych Brazylijczykach też się nie poznali?

" Przez pierwsze pół roku Paulinho grał rzadko. Najczęściej pojawiał się na boisku w końcówkach. Strzelił gola w spotkaniu pucharowym ze Startem Otwock. Było to jego jedyne trafienie w Polsce. Sytuacja się zmieniła, kiedy wiosną Chojnacki zastąpił Mirosława Jabłońskiego. Paulinho stał się podstawowym graczem. Opuścił tylko jeden mecz. - Szybko nawiązał z drużyną kontakt. Nie każdy Brazylijczyk jest pracusiem, lecz Paulinho zostawał czasem po zajęciach i ćwiczył - mówi były obrońca ŁKS Adrian Woźniczka. - Może to kwestia młodości, ale Paulinho był miękki. Po każdym ostrym wejściu na treningu długo leżał na boisku i lamentował. Czasami trzeba było wzywać karetkę pogotowia - wspomina Chojnacki. - W pewnym monecie obraził się, bo klub zalegał z pieniędzmi. Błagałem go, by nam pomógł, lecz się uparł. Przestał nawet przychodzić na treningi - przypomina szkoleniowiec.

Ale wrócił. Rozegrał 17 spotkań. Pomógł drużynie utrzymać się w ekstraklasie. Jednak po sezonie Breikstas pokłócił się z ŁKS-em i zabrał swoich piłkarzy. - Chcieliśmy zostawić Paulinho i Jukę. Juka był gotowy wrócić, ale Paulinho nie chciał o tym słyszeć - przypomina Chojnacki. - Nie było żadnych szans, aby został z nami - przyznaje Woźniczka. "

Tu inny tekst - http://www.sport.pl/mundial/1,154361,16122612,Paulinho__czlowiek_z_Lodzi.html

 

Odnośnik do komentarza

Przecież sam ten artykuł wrzuciłeś, w dodatku bez żadnego komentarza, niejako jako koronny argument w sprawie :iksde:To raz. Dwa - nie widzisz jak komiczne jest to co piszesz (próbując zestawiać bezwzględne statystyki), biorąc pod uwagę kluby o jakich mowa?  Weżmy takiego Pogbę, na którym w wieku 19-20 lat nie poznał się SAF w United i jest mu to wypominane i traktowane jako delikatny kamyczek do jego ogródka (abstrahując od obecnej dyspozycji Pogby). A przecież mowa o Manchestrze United i Juventusie. Tutaj mamy 19-20 letniego Paulinho (jak na piłkarza, to już nie jest w zasadzie młodziak...), który w ŁKS był traktowany jako randomowy leszcz, grywając w co drugim meczy, a 10 lat później gra w Barcelonie, gdzie jest ceniony i gdzie świetnie sobie radzi. Wydaje mi się, że to dość niezwykła historia, nad którą można się pochylić i która może zaimponować - Ty się takiej mojej luźnej refleksji przyczepiłeś, próbując ją z jakiegoś powodu kwestionować,  co jest lekko kuriozalne i, jak staram się Cię przekonać, dość mocno nieudolne. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Reaper napisał:

Wyłączę mecz dopiero po trzeciej bramce, ale póki co jeszcze kibicujemy ;) 

 

Jak Chelsea odpadnie, to pozytyw chociaż będzie taki, że znów będzie można się śmiać ze zwolenników angielskiej piłki :kekeke: 

Nie no, wiadomo że Chelsea olewa LM, bo skupiają się na walce o 4 miejsce (co jest większym wyzwaniem niż wygranie LM) po to żeby w przyszłym sezonie grać w LM.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kaderr napisał:

Przecież sam ten artykuł wrzuciłeś, w dodatku bez żadnego komentarza, niejako jako koronny argument w sprawie :iksde:To raz. Dwa - nie widzisz jak komiczne jest to co piszesz (próbując zestawiać bezwzględne statystyki), biorąc pod uwagę kluby o jakich mowa?  Weżmy takiego Pogbę, na którym w wieku 19-20 lat nie poznał się SAF w United i jest mu to wypominane i traktowane jako delikatny kamyczek do jego ogródka (abstrahując od obecnej dyspozycji Pogby). A przecież mowa o Manchestrze United i Juventusie. Tutaj mamy 19-20 letniego Paulinho (jak na piłkarza, to już nie jest w zasadzie młodziak...), który w ŁKS był traktowany jako randomowy leszcz, grywając w co drugim meczy, a 10 lat później gra w Barcelonie, gdzie jest ceniony i gdzie świetnie sobie radzi. Wydaje mi się, że to dość niezwykła historia, nad którą można się pochylić i która może zaimponować - Ty się takiej mojej luźnej refleksji przyczepiłeś, próbując ją z jakiegoś powodu kwestionować,  co jest lekko kuriozalne i, jak staram się Cię przekonać, dość mocno nieudolne. 

Bo obrałeś wersję piłkarza, ja późniejszego szkoleniowca ŁKS-u, który jednak dał mu grać. w obu tekstach pojawiają się wątpliwości, co do prawdziwej wersji. Natomiast nie ma nigdzie wspomniane (albo juz nie pamietam), że go ŁKS nie chciał  - no oprócz tego, że w polskiej gazecie niby przeczytał w co wątpię, zresztą gazety różne głupoty piszą.

" Jesteś jakimś tam piłkarzem, sprzedają Cię do ŁKS Łódź, grasz w tym kubie, mieszkasz w tym mieście. Wywalają cię z niego, bo jesteś za słaby. "

A tego to już w ogóle nie ma...

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, me_who napisał:

Jezusmaria jakiego karnego sędzia odgwizdał dla Arsenalu :rotfl: 

 

Po co jest ten dzban za bramką????

Podobne pytanie cisnie sie na usta po golu dla Lyonu. Pilka chyba wyszla za boisko z pol metra, dzban zabramkowy stal tuz obok.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...