Skocz do zawartości

Piłkarski livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Hawkeye napisał:

No ale biorąc pod uwagę walkę o LM, to, że Spurs na Liverpool idzie fatalnie i graliście u siebie... nie wiem, ja bym się wkurwił, bo w sumie to był bardziej wasz mecz do przegrania niż Tottenhamu do wygrania :D 

 

ja się oczywiście cieszę, United może mieć teraz jedną wpadkę więcej :keke: 

 

Tak, ale chodzi mi o to, że Tottenham miał już wyraźną przewagę w drugiej połowie i zasłużył na zwycięstwo. W dodatku pierwszy mecz wyraźnie pokazał, że Totki przestały Czerwonym leżeć, że rozrywają naszą obronę jak chcą (Lovren miał przecież potem chwilowe załamanie nerwowe). Ten punkt dla mnie jednak jest zdobyty, wyszarpany. 

Mnie zresztą mówiąc szczerze nie obchodzi, czy Liverpool będzie 2 czy 4. Ważne, by był w czwórce. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hawkeye napisał:

no wrzucałem to

 

tak btw to https://streamable.com/n03nd tutaj były sędzia tłumaczy na antenie skysports decyzje sędziego

w sumie to jednak chyba oba to były karne, nauczyłem się też czegoś nowego - Kane wcale nie był na spalonym bo Lovren jest bobem i nie trafił w piłkę, chociaż ewidentnie próbował 

 

No bo nazmieniali coś w przepisach i po interwencji obrońcy akcja idzie od nowa czy coś? czy jakoś?

Odnośnik do komentarza

Tak BTW to od kiedy Conte powiedział, że Mourinho ma "demencje" w odpowiedzi na słowa Mourinho o klaunowaniu przy linii bocznej (co btw Mourinho mówił w odniesieniu do siebie w przeszłości, a nie o Conte xdd) co zaowocowało przerzucaniem się obu menago w mediach ciętymi tekstami Chelsea ma bilans 2W-5D-3L

 

#mindgames :kekeke: 

 

 

 

also Conte mówił jeszcze "i dont want to have Mourinho season" (co zaczęło całego beefa), co w przededniu jego wyjebania jest bardzo zabawne :D 

Odnośnik do komentarza

Daj Boze tak silna ekipe w 1/8 LM ;) Mam nadzieje, ze Conte dotrwa na stanowisku do tego dwumeczu :)

Zreszta to tylko pokazuje roznice miedzy Premiership a LL. W La Liga niestety ale Deulofeu (poza drobnymi wyjatkami) niemilosiernie kopal sie po czole.

W Premiership majac tyle przestrzeni moze rozwinac skrzydla.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...