Skocz do zawartości

Piłkarski livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gacek napisał:

Ostatni raz tak żenująco sędziowany mecz widziałem rok temu, gdy PSG grało z Barceloną, ale tu przynajmniej sędzia baboli w obie strony (choć wiadomo, Juventus zyskał więcej przez ten brak czerwonej), a nie tylko w jedną.

 

 

Gacek....podczas meczu Barcelony z PSG sam pisałeś ze przecież sędzia pomógł tylko przy karnym Suareza nic więcej, od tego czasu cały czas przywołujesz ten mecz jako przykład przekręcenia wyniku. Nie pamiętasz co piszesz? Chcesz się wstrzelic w ogol forum? Bo nie rozumiem tego zupełnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Brudinho napisał:

Gacek....podczas meczu Barcelony z PSG sam pisałeś ze przecież sędzia pomógł tylko przy karnym Suareza nic więcej, od tego czasu cały czas przywołujesz ten mecz jako przykład przekręcenia wyniku. Nie pamiętasz co piszesz? Chcesz się wstrzelic w ogol forum? Bo nie rozumiem tego zupełnie.

Masz na myśli ten post, ten, ten, ten, ten, ten, czy może ten, w którym Ci odpowiadałem? Jak widać - nawet prowadziliśmy wymianę postów na temat tego meczu i wtedy nie zgadzałeś się z moją oceną :keke:

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucas07 napisał:

 

 

jeśli to nie jest czerwona kartka to co jest czerwoną kartką?

pytam serio, za odkopnięcie i zemstę nie ma czerwonej?
edit:widze, ze filmik uciety, pewnie przypadek, w moim mniemaniu Son zamierzał zrobic krzywde, Barzagli tylko przpadkiem spadl na noge, potem probowal lapac rownowage, ale pewnie nie jestem obiektywny

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gacek napisał:

Masz na myśli ten post, ten, ten, ten, ten, ten, czy może ten, w którym Ci odpowiadałem? Jak widać - nawet prowadziliśmy wymianę postów na temat tego meczu i wtedy nie zgadzałeś się z moją oceną :keke:

 

No i wystarczy zgodziłeś się że 5 bramek było prawidłowych. A tutaj powinny być 2 karne dla Tottenhamu i 1 czerwona kartka dla Juventusu i 1 karny dla Juventusu, więc dla mnie wałek większy.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...