Skocz do zawartości

Piłkarski livescore zimowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Reaper napisał:

Benzema w 92 minucie wyjaśnia sytuację na 3-5. 

Nie widziałem meczu, ale ostatnio wygląda to tak, iż się jakoś odblokowali z przodu.

Do straty 3 goli nic nie mam- to w końcu Real, przyzwyczaił mnie (od dawnych czasów) do tego, że zawsze coś stracą a strzelą znacznie więcej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, widać było, że worek z bramkami po stronie Realu się rozwiąże. Nawet Kryśka wyglądał na bardziej głodnego bramek niż normalnie, każde wycofanie piłki do bramkarza to on leciał z pressingiem. Pięknie, że Asensio wraca forma, Lucas też dobrze zagrał, mniej widowiskowo, ale zaliczył jedną czy dwie asysty i dobrze grał w obronie. Benzema - trudno go oceniać po 5 min gry, ale bramkę strzelił, pewny strzał. Niestety bardzo kiepsko wypadł Bale, dużo więcej dawał wchodząc z ławki, tutaj jakoś nie czuł potrzeby brania gry na siebie, co pewnie wynikało głównie z ustawienia go na szpicy, bo skrzydła były zarezerwowane dla Lucasa i Asensio. Jednak lepiej on wygląda gdy lata ze skrzydła.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi tutaj, ale koleś z Wigan ewidentnie patrzy nie na Guardiole, a innego łysola ze sztabu City, wiec nie wiem, rozdzielc ich chciał? Ale to powinien zrobić ze swoim pracownikiem a nie rywalem.

 

Edyta - a najpierw łysy z Wigan ma chyba jakies pretensje do tego ze słuchawka w uchu.

No i na końcu obaj panowie „ręce do góry” w geście ja nic do ciebie nie mam, wiec nie wyglada jakby to oni się kłócili.

 

A filmik jest w ogóle z przerwy a nie po meczu. Przynajmniej tak można wywnioskować z urwanego komentarza.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...