Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Livescore - Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fizolek napisał:

Iwański irytuje..przeżywa porażke Argntyny jakby to był główny kandydat do mistrzostwa i jakaś niebotyczna sytuacja...

A Chorwacja jest poprostu lepsza

Mi tam pasuje jego komentarz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dlaczego z VARu nie skorzystają? Powinien dostać czerwoną kartkę, zawieszenie i wracać do domu.
No właśnie już kolejny raz :-k Chyba nie chcą za dużo kartek dawać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Makk napisał:

Myślę, że szok to nie, ale zdziwienie tak. Na papierze skład mocny + Messi, i MŚ to mistrzostwa, inaczej powinno być.

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero Tagliafico, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Z ławki wchodzi taki geniusz jak Pavon. :lol: Kołdra jest krótka, nawet wystawiając najlepsze nazwiska z ławki (co nie znaczy, że najlepszy skład) nie jestem pewien, czy po 60 minucie byłoby czym postraszyć taką Chorwację.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gacek napisał:

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Z ławki wchodzi taki geniusz jak Pavon. :lol: Kołdra jest krótka, nawet wystawiając najlepsze nazwiska z ławki (co nie znaczy, że najlepszy skład) nie jestem pewien, czy po 60 minucie byłoby czym postraszyć taką Chorwację.

Napisałeś dwa razy, a to przecież mniej niż zero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dzieci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TRZY !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol: Argentyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aż szkoda patrzeć jak się taki potencjał ludzki marnuje.
Dla mnie komentarze o potencjale ludzkim są przesadzone. Potencjał to ma Brazylia np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

goooooooooooooooooool :DD izi kurwa :D będzie komu kibicować :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwałt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol:

no teraz to już nawet bramkami będzie ciężko awansować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masche jaki zawiadowca :lol: 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mascherano macha lapką zamiast bronić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W reprezentacji Argentyny z tego składu już nikt więcej nie powinien zagrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że jest Argentyna, to przynajmniej Polacy nie będą największym posmiewiskiem na tych mistrzostwach

• Lubię! 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gacek napisał:

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero Tagliafico, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Ej @Perez

to Ty szanuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy komentarz do tej bramki to Mascherano stojący i pokazujący spalonego w momencie gdy Rakitoc go mija i robi akcje na 3..... Jest kurwa var jakby był spalony to by to naprawił więc nie ruszenie za taka akcja podlega pod kurwa rozstrzelanie i wyjebanie z kadry.

I pomyśleć że ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby jakiś dzban trafił na pusta xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chorwacja <3 to rozumiem! :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Najlepszy komentarz do tej bramki to Mascherano stojący i pokazujący spalonego w momencie gdy Rakitoc go mija i robi akcje na 3..... Jest kurwa var jakby był spalony to by to naprawił więc nie ruszenie za taka akcja podlega pod kurwa rozstrzelanie i wyjebanie z kadry.

Przypomina mi to sytuację trochę z wtorku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przypomina mi to sytuację trochę z wtorku  
Nie no we wtorek nikt nie stał jak chuj w dupie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi