Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Livescore - Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kolek23 napisał:

Czyli z trzech piłkarzy uznawanych za najlepszych na świecie tylko Ronaldo gra na Mundialu tak, że zasługuje na ten status :)

Chyba jednak masz przedwczesny wytrysk.

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, wojt3k napisał:

TVP dała komentatorom jakiś nakaz umniejszania wartości statystyk? Teraz Iwański podał ile przebiegł km. zawodnik, ale za chwilę dodał, że to informacja raczej dla trenerów. Wcześniej Szpak też powiedział coś w tym stylu - statystyki nikogo nie interesują.

wątpię, obstawiałbym raczej wrodzoną głupotę komentatorów.

beznadziejna Brazylia. Bez pomysłu, bez polotu, bez ambicji. Nawet do pressingu nie biegali.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neymar wielki mi kierwa geniusz. Valon Behrami najpierw wytarł nim podłogę, a później schował do kieszeni.

• Lubię! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekspert z TVP "to pokazuje jak wazne sa w dzisiejszych czasach przyslowiowe rzuty rozne" :keke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Man_iac napisał:

Ale tu widać jakikolwiek pomysł na grę, poza Neymarem. A Argentyna grała tylko "kopnij do Messiego, może on coś wymyśli", a tak się nie da nic ugrać. Niby jeden mecz o niczym nie świadczy, a jednak ja przestałem widzieć Argentynę wśród faworytów. W przeciwieństwie do Brazylii, którą mimo słabego meczu wciąż uważam za jednego z głównych kandydatów do tytułu. 

Tak tak, dlatego napisałem podobny. Argentyna liczy tylko na Leo. Brazylia gra w jedenastu na razie w pojedynkę. Choć z drugiej strony, jest tych 10 grajków i każdy z nich może coś wymyśleć (bramkarza nie liczę, ale ten lepiej niech nic nie wymyśla :D ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska - Senegal ma sedziowac jakis wynalazek z Bahrajnu :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

„Wynalazek” :iksde: gość sędziował na poprzednim mundialu 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Selekcjoner Korei Południowej powiedział, że pozmieniał na treningu numery swoich piłkarzy bo Europejczycy nie rozpoznają ich po twarzach.

🙃

• Lubię! 6
  • Haha 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Czyli z trzech piłkarzy uznawanych za najlepszych na świecie tylko Ronaldo gra na Mundialu tak, że zasługuje na ten status :)

Po pierwszej kolejce zdecydowanie poza konkurencja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Brudinho napisał:

Po pierwszej kolejce zdecydowanie poza konkurencja. 

Zobaczymy jak będzie dalej. Messi ma chyba za dużo na swoich barkach, gra oparta tylko na nim jest awykonalna. Neymar i Ronaldo mają jednak zespół, który gra bez nich także w sumie im będzie chyba trochę łatwiej. A że Brazylia dzisiaj sobie nie dała rady to już inna sprawa :D

Ja będę rozdarty jutro. Niby lubię Belgię, ale jakoś nie umiem źle życzyć takiej drużynie jak Panama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zobaczymy jak będzie dalej. Messi ma chyba za dużo na swoich barkach, gra oparta tylko na nim jest awykonalna. Neymar i Ronaldo mają jednak zespół, który gra bez nich także w sumie im będzie chyba trochę łatwiej. A że Brazylia dzisiaj sobie nie dała rady to już inna sprawa

Ja będę rozdarty jutro. Niby lubię Belgię, ale jakoś nie umiem źle życzyć takiej drużynie jak Panama
Mam wrażenie że gdyby Portugalia w pierwszym meczu mierzyła się z kimś kto by się zamurował także nie byłoby tak łatwo :-k Ale to tylko gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem możliwe. Ale mam też wrażenie że gdyby Argentyna znowu zagrała z Hiszpanią to znowu wynik zakręciłby się koło 1:6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia gdybania. Gdyby babcia miała wąsy itd.

Oczywiście Argentyna i Brazylia miały zupełne inne spotkania od Portugalii, ale chcąc być mistrzem świata trzeba wygrywać i z betonem i z ofensywnymi rywalami. Na pewno nie zaczęli tak jak chcieli, ale to może ich podrażnić i kto wie co pokażą w efekcie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko jednym okiem mogę zerkać na Szwecja-Korea, ale wydaje się całkiem fajny mecz. Bardzo szybki przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwecja mocno cisnie, ale na razie brakuje skutecznosci. Berg marnuje okazje na potege.

Ale to tez taka obserwacja tylko jednym okiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogliby dać sobie spokój z tym studiem w przerwie a zwłaszcza z gośćmi skoro nie mają czasu antenowego i w sumie to wysłuchujemy 1 z 10...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karny z VAR dla Szwecji, olbrzymi poślizg miedzy faulem a decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

var <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Granqvist 1-0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wole VAR kosztem poslizgu, niz bledne decyzje :)

Szwecja 1:0

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi