Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
krzysfiol

Livescore - Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

Hazard - świetny mecz. Ale gdybym miał przyznać MOM, to chyba bym wyróżnił Curtoisa jednak. 

3 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

To teraz znając moje szczęście Chorwacja zgranie tytul(ewentualnie ruskie;)) 

Nie ma szans. Czarny koń na wielkich turniejach zawsze przegrywa w półfinale :D Grecja była wyjątkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brawo Belgia, choć Brazylia bywała nieporadna pod bramką. Ładne meczycho!
Bo to kolejny mundial bez napastnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale spodziewać się nie mogli, Firmino i Jesus mieli dobry sezon, a i za Tite grali fajnie. Mi brakowało większej wymienności i płynności pod polem karnym, a przecież mają tam magików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to dla mnie bardziej Szwecja jest czarnym koniem. Jakoś ta Chorwacja w tej łatwej połowce jest strasznym faworytem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tam. Żadna Szwecja ani Chorwacja.

It’s coming home.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być i tak, oby tytuł nie trafił do kogoś z dwójki Chorwacja/Rosja. Pozostała 4, kolejność jest mi obojętna bo to moje ekipy;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta kontra Lukaku przy drugiej bramce bardzo mi przypominała Ronaldo już za "grubszych" czasów. Przez chwilę poczułem się młodszy :)

Btw. ciekawe kiedy Neymar zrozumie, że tym swoim turlaniem tylko sobie szkodzi, bo jak go w końcu faulują to sędzie z przekory już i tak nie gwizdnie ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, me_who napisał:

Jakby ktoś pytał, jutro jestem za Chorwacją i Anglią. Także zobaczymy na kogo bęc ;) 

Nie no kurwa, Chorwacja mi tylko do kibicowania została. Panie, co Pan ;)

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, me_who napisał:

Lukaku to taki trochę Lebron. Siła + masa + ultraenergia.

Chyba siła i masa równa ultra energia ;)

Chyba że jakoś przeksztalcisz E = mc2 :D

17 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

W półfinale będzie miał rozdarte serce

Jak połowa Belgów :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg pana sędziego ze studio Neymar był faulowany w doliczonym czasie :-k  Co prawda nietypowo, bo dostał palcem w oko, ale za to jest karny (wg przepisów). 

Także jak pisał @schizzm - wcześniejsze wymuszenia tu się odbiły czkawką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ta Anglia chce wejść do półfinału, skoro na ich drodze stanie Emil Forsberg? Prawdziwy krul.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, schizzm napisał:

Ta kontra Lukaku przy drugiej bramce bardzo mi przypominała Ronaldo już za "grubszych" czasów. Przez chwilę poczułem się młodszy :)

Btw. ciekawe kiedy Neymar zrozumie, że tym swoim turlaniem tylko sobie szkodzi, bo jak go w końcu faulują to sędzie z przekory już i tak nie gwizdnie ;) 

Ronaldo już na ostatniej prostej do końca kariery, a dalej tego nie zrozumiał, więc Neymar może powtórzyć ten schemat. Mimo wszystko pod względem gry aktorskiej na boisku to jest ta sama półka. 

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie jaki jest plus mundialu...chocby człowiek miał najbardziej zjebany dzien( jak ja dzisiaj) to może wieczorem sobie usiąść i się odstresowac oglądając dobry mecz...szkoda że już się zbliża koniec

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat dobry mecz w sezonie możesz obejrzeć codziennie, bo ligi grają piątek-poniedziałek, a puchary wtorek-czwartek.

Mistrzostwa Świata mają tę przewagę, że a) grają reprezentacje, b) są co 4 lata. Dlatego stawka jest niebywale wysoka. Co z tego, że w sezonie klubowym obejrzymy masę pojedynków czasem na lepszym poziomie, jak ich znaczenia jest rzadko istotne. A nawet jak jest, typu LM, to za rok jest przecież "od nowa". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też już tylko Chorwacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, sześć zespołów, które zostały, ma łącznie tylko 2 tytuły mistrzowskie :-k Ciekawe kiedy ostatnio tak było :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studio Weszło wyjątkowo dobre, wszyscy pijani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu nie będę miał nawet w półfinale drużyny, której kibicuję..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i dobrze. Belgowie nie symulowali kontuzji w ostatnich minutach/sekundach, wygrali mecz z Anglią, choć przegrany miął niby mieć łatwiejszą drabinkę. Kibicuje im mocno, żeby zdobyli mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A już nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi