Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wwosik napisał:

Zieliński niestety zalicza bardzo słaby turniej. Mam duże nadzieje z nim związane, ale to chyba on najbardziej rozczarował (trochę jak Oezil w Niemczech). Więcej od niej wymagam.

To samo chciałem napisać. W ogóle go nie ma na boisku. Gość chyba pada znowu mentalnie.

Odnośnik do komentarza

Jezu, jak mnie wkurwia to narzekanie na Zielińskiego, a najbardziej kpienie z tego, czy dziś jest już dobrze ustawiony, skoro gra w trzecim meczu mniej-więcej w tym samym miejscu i żadna z tych pozycji nie jest jego.

Dajcie go na pozycję, na której błyszczy w Napoli, to będzie lepiej. Ale dobrze nie będzie, bo to gracz totalnie uzależniony od atakujących, których my mamy marnych łamane na żenujących.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Jezu, jak mnie wkurwia to narzekanie na Zielińskiego, a najbardziej kpienie z tego, czy dziś jest już dobrze ustawiony, skoro gra w trzecim meczu mniej-więcej w tym samym miejscu i żadna z tych pozycji nie jest jego.

Dajcie go na pozycję, na której błyszczy w Napoli, to będzie lepiej. Ale dobrze nie będzie, bo to gracz totalnie uzależniony od atakujących, których my mamy marnych łamane na żenujących.

Na jakiej pozycji gra w Napoli? Pytam poważnie, bo nie wiem :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Na jakiej pozycji gra w Napoli? Pytam poważnie, bo nie wiem :) 

Napoli gra 433. Zieliński gra RMC w tej taktyce, błyszczy wchodząc w drugie tempo, gdy przeciwnicy są skupieni na Callejonie/Mertensie/Insignie/Hamsiku itp.

Zieliński do Włoch jechał jako "10" i się skompromitował w Udinese. Wzięło go Empoli i tam też zawodził jako "10". Rozbłysnął talentem dopiero wtedy, gdy Sarri go w 4312 przesunął właśnie na RMC jako tego najbardziej ofensywnego z trójki pomocników. Jak obrońcy skupiali się na napastnikach i "10", to Zieliński wbiegał z głębi pola i siekał gole.

To bardzo dobry piłkarz, ale jest prawie tak jednowymiarowy jak, bo ja wiem, Fellaini. Albo Błaszczykowski. Dajmy Kubę na "10" i zobaczymy, jak się spisze - zakładam, że gównianie i czy będzie to oznaczało, że to gówniany piłkarz?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Jezu, jak mnie wkurwia to narzekanie na Zielińskiego, a najbardziej kpienie z tego, czy dziś jest już dobrze ustawiony, skoro gra w trzecim meczu mniej-więcej w tym samym miejscu i żadna z tych pozycji nie jest jego.

Dajcie go na pozycję, na której błyszczy w Napoli, to będzie lepiej. Ale dobrze nie będzie, bo to gracz totalnie uzależniony od atakujących, których my mamy marnych łamane na żenujących.

A kto tu kpi. Zresztą gdzie on miałby też niby grać. Dzisiaj ma dwóch DMów za sobą. Co prawda jeden z nich to Krychowiak, ale Góralski powinien w miarę dawać pewność. Zieliński ma zatem cały środek pola dla siebie. Ale bez presji przeciwnika grać nigdy nie będzie. 

 

Inna sprawa, że przed chwilą pokręcił, pokręcił, po czym się poddał i oddał do Krychowiaka do tyłu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...