Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, me_who napisał:

Tymczasem w bramce Egiptu stanął dzisiaj El Harady, który w wieku 45 lat 161 dni stał się najstarszym piłkarzem grającym na MŚ.

i jeszcze jak wyjal tego karnego :o

1 minutę temu, FYM napisał:

Saudyjczycy karnego zwalili. Jest ktoś gorszy od nas ;)

oni przynajmniej tego karnego mieli ;)

Odnośnik do komentarza

Lewandowski stwierdził, że trafiliśmy do najtrudniejsze grupy... Hmm, bez komentarza. Ale jak czytam wasze wypowiedzi o tym, że Senegal jest od nas silniejsza ekipa to przypuszczam, że za kilka tygodni naprawdę większość będzie powtarzać gadke o grupie śmierci:/. Z całym szacunkiem dla Senegalu ale jest to ekipa lekko mówiąc przeciętna. Lubię ich i im zawsze kibicuje ale jasli ktoś ogladal wczorajszy mecz to widział, że Senegal w obronie pokazał prawdziwy kryminał. Ale jak widać nawet taka gra wystarczy na Polskę. 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ale jak czytam wasze wypowiedzi o tym, że Senegal jest od nas silniejsza ekipa to... Z całym szacunkiem dla Senegalu ale jest to ekipa lekko mówiąc przeciętna.

Przecie jedno drugiego nie wyklucza. Senegal przeciętny, ba, nawet słaby, ale widać silniejszy i lepszy niż Polska skoro wynik był taki a nie inny.

Japonia jest słaba, nke wg mnie, tylko bardzo wielu ekspertów znaczących. Takie same głosy płynęły przecież z samej Japonii, jechali na MŚ zagrać 3 mecze i tyle. Tam nikt niczego nie oczekiwał, a zaraz Polska stanie na przeciw nich i ja wiem jak to się skończy. W najlepszym razie remisem. To jak to świadczyć będzie o reprezentacj Polski? Proste- są średnim średniakiem. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schizzm napisał:

Zabawny ten mecz AS - Egipt, taki trochę Górnik Łęczna - Podbeskidzie na imprezie mistrzowskiej. Obie drużyny już wyjebane i bez spiny, ale chciały wygrać :). 

Nie oglądałem wcześniej Arabii - czy w poprzednich spotkaniach też tak na stojąco grali? Kilka drużyn z naszej ekstraklasy by ich dzisiaj ograło ;)

Tak, zdecydowanie grali na stojaco, dlatego takie posty jak wyzej, ze Arabia walczy, wypada tylko skwitowac parsknieciem ze smiechu ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

W sumie tak schodząc na boczny tor rozmowy, bo mam wrażenie, że o stylu powiedzieliśmy już wszystko. Myślę, że dla Nawałki po mistrzostwach (mimo wszystko po Euro nie zasłużył na po prostu wywalenie z roboty) świetną rolą mogłoby być zarządzanie reprezentacją. Wybieranie hoteli, zapewnianie karimat i ogólnie strona organizacyjna. W końcu wiek emerytalny się zbliża, a jako trener może iść teraz wyłącznie w dół. Jakoś wątpię, czy Nawałka będzie chciał wrócić do trenowania drużyn pokroju Górnika Zabrze, więc może to by była i dla niego ciekawa opcja. 

Myślę że spokojnie może dostać propozycję z jakiejś egzotycznej reprezentacji/klubu za grubą kasę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...