Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Livescore - Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

na szybko glowne grzechy:

- uparte testowanie 3-5-2 w sparingach. Przez to nie umielismy grac ani 3-5-2 ani 4-4-2

- wybor Soczi, gdzie potem okazalo sie, ze nie da sie trenowac

- wybor Szczesnego za Fabiana. Senegal oddal 2 celne strzaly, Kolumbia 3. Niby zawalil tylko raz, ale recznik by puscil tyle samo

- kontuzja Glika rozsypala nam defensywe. Bednarek ogolnie ok, ale w kazdym meczu 1 gol jego

- saga transferowa Lewego

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawałka oglądał inny mecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kinas napisał:

Nawałka oglądał inny mecz

A co ma powiedzieć? Dałem ciała, źle ich przygotowałem a skład wybrałem taki, że gdy pierwsze wyboru zawodzą to zostaje mi facet który był świadkiem na ślubie lewego... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kuab napisał:

@FYM - to kogo wprowadzal przy takim wyniku nie ma zadnego znaczenia. Pamietaj ze moze byc (i bedzie bez Lewego i IMO tez bez Nawalki) duzo gorzej.

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że Lewandowski zrezygnuje z kadry. IMO nawet mu to przez myśl nie przejdzie.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, FYM napisał:

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że Lewandowski zrezygnuje z kadry. IMO nawet mu to przez myśl nie przejdzie.

Nawet jesli nie, to jednak 3 ma z przodu, wiec dlugo nie pogra. A przeciez Kownacki ani wiecznie kontuzjowany Milik nie beda jego nastepcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, jasonx napisał:

na szybko glowne grzechy:

- uparte testowanie 3-5-2 w sparingach. Przez to nie umielismy grac ani 3-5-2 ani 4-4-2

- wybor Soczi, gdzie potem okazalo sie, ze nie da sie trenowac

- wybor Szczesnego za Fabiana. Senegal oddal 2 celne strzaly, Kolumbia 3. Niby zawalil tylko raz, ale recznik by puscil tyle samo

- kontuzja Glika rozsypala nam defensywe. Bednarek ogolnie ok, ale w kazdym meczu 1 gol jego

- saga transferowa Lewego

I jeszcze odległości, problemy w klubie Krychowiaka i w ogóle to był protest że musieli grać w państwie, którego władza łamie prawa człowieka!

Główne przyczyny są dwie, o jednej pisałem wyżej (brak reakcji na to, że nas rozpracowali już Duńczycy) i ewidentnie spierdolone przygotowania. I jeżeli nawet to wina Soczi, to leży ona wyłącznie po naszej stronie, bo nikt nam tam siedzieć nie kazał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kuab napisał:

Nawet jesli nie, to jednak 3 ma z przodu, wiec dlugo nie pogra. A przeciez Kownacki ani wiecznie kontuzjowany Milik nie beda jego nastepcami.

Klose zdobywał MŚ mając 36 lat, także przypuszczam, że Robert w Katarze jeszcze zagra... rzecz jasna zakładając, że w ogóle się tam zakwalifkujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Maciej napisał:

I jeszcze odległości, problemy w klubie Krychowiaka i w ogóle to był protest że musieli grać w państwie, którego władza łamie prawa człowieka!

Główne przyczyny są dwie, o jednej pisałem wyżej (brak reakcji na to, że nas rozpracowali już Duńczycy) i ewidentnie spierdolone przygotowania. I jeżeli nawet to wina Soczi, to leży ona wyłącznie po naszej stronie, bo nikt nam tam siedzieć nie kazał.

no wiadomo, ze to wina sztabu. bylismy ewidentnie zajechani wydolnosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ale ta Dekiert fajna laseczka:) 

to co nam wlazla do szatni przed meczem i zapeszyla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak taka laseczka im zapesza to ja nie wiem co im może pomóc? Chyba tylko kulki mocy:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze michu zapeszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, jasonx napisał:

jeszcze michu zapeszył ;)

To może faktycznie warto zostawić Nawałkę, a zamiast tego zbanować @me_who ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym spiknal mewho z Dekiert. on nie bedzie mial czasu zapeszac a ona lazic po szatniach ;)

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krotko podsumowujac dwie sprawy:

1 najwazniejsza - przygotowanie psychologiczne i team spirit -praca nad podejsciem do meczu i zaangazowanie...to zawsze Nam brakowało

2. przygotowanie motoryczne - totalna klapa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a sie Rostkowski zagotowal w studio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jasonx napisał:

tzn?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minutes ago, jasonx said:

janusz motzno, "gdzie jest polska myśl szkoleniowa" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, ja ewentualnie mogłem zapeszyć przed Senegalem, teraz sie nawet nie odzywałem.

Kolega @Makk za to bardzo bliskie prawdy wyniki podał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rostkowski po raz kolejny ma u mnie plusa. TVP zapraszając go pewnie nie sądziłam, że facet się nie będzie czail tylko powie naprawdę co myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi