Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Man_iac napisał:

No ja poza Hazardem zastanawiałem się jeszcze nad de Bruyne. Ogólnie jednak najbardziej mi się podobała na tych mistrzostwach gra Belgów, chociaż akurat mecz o 3 miejsce przegapiłem. 

:ke: przecież de Bruyne był jednym z najsłabszych Belgów, widać było zmęczenie sezonem. Jak już to Lukaku, nawet Mertens, ale KDB to by był większy absurd niż Pogba.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Finał godny naprawdę świetnego turnieju. Chorwaci tego nie poprawią za szybko, ale byli fantastyczni. A Francuzi mogą powtórzyć ten sukces z takim potencjałem kadrowym.

Zdążą się pokłócić do następnych mistrzostw :keke:

2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

dzisiaj nie przegrała Chorwacja, tylko wartości jakie powinien nieść futbol.

No już nie przeginaj. Pamiętaj, że Chorwacja jest drużyną, która pomimo bardzo łatwej drabinki nie wygrała żadnego meczu w fazie pucharowej. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Zdążą się pokłócić do następnych mistrzostw :keke:

No już nie przeginaj. Pamiętaj, że Chorwacja jest drużyną, która pomimo bardzo łatwej drabinki nie wygrała żadnego meczu w fazie pucharowej. 

W regulaminowym czasie znaczy, bo z Anglią wygrała.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Zdążą się pokłócić do następnych mistrzostw :keke:

No już nie przeginaj. Pamiętaj, że Chorwacja jest drużyną, która pomimo bardzo łatwej drabinki nie wygrała żadnego meczu w fazie pucharowej. 

no i drużyną, która w każdym meczu fazy pucharowej potrafiła odrobić straty.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hawkeye napisał:

Hejt na Pogbę nie przestanie mnie bawić, koleś jest przesympatyczną osobą i rewelacyjnym piłkarzem. No ale zmienia fryzury, to wiadomo, że pozer itepe :kekeke: 

Myślę, że hejt bierze się bardziej z szokującej w tym czasie kwoty transferu. To dobry piłkarz, ale od takich, za których płaciło się 100 milionów przed wybrykiem PSG z Neymarem oczekuje się bardzo dużo. 

7 minut temu, Hidalgoo napisał:

no i drużyną, która w każdym meczu fazy pucharowej potrafiła odrobić straty.

Ale jednak to wciąż odrobienie do remisu. Mają wielki sukces i nie twierdzę, że niezasłużenie, ale jednak cieszę się, że drużyna remisów nie zdobywa mistrzostwa. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hawkeye napisał:

Hejt na Pogbę nie przestanie mnie bawić, koleś jest przesympatyczną osobą i rewelacyjnym piłkarzem. No ale zmienia fryzury, to wiadomo, że pozer itepe :kekeke: 

Gdzie tu hejt? Chodziło mi o to, że te plebiscyty są często dyktowane popularnością i siłą marketingową. A Paweł Pogba to idol gimnazjalistów i pop-piłkarz. Nawet niezły, ale potężnie przehajpowany.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...