Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Maciej napisał:

Chyba sobie jaja robisz, takie coś gwizdać na tym poziomie? Ale w sumie kiedyś twierdziłeś, że Irmatov to najlepszy sędzia na świecie, więc wcale się nie dziwię. Noga była odrobinę za wysoko, głowa była nisko, to jest półfinał mistrzostw świata, nie B klasa. 

czy w przypadku np. Karnego z meczu Lech -Legia tez tak mówiłeś, że nie gwiazdac? Właśnie gdzieś widziałem ze but Perisicia był na wysokości 1,37 cm, sorry ale to za wysoko. A Irmatov to z 8 lat temu był super sędzia, wieku nie oszukasz. Wielu ludzi tez sądzili ze Marciniak był super, a wyjebali go po fazie grupowej 

8 minut temu, Hidalgoo napisał:

najlepszym angielskim piłkarzem na tym turnieju jest zdecydowanie Trippier.

dla mnie Lingardihno, przynajmniej biega i próbuje ciągnąć. Ale też nie widziałem wszystkich meczów Anglików, wiec mogę nie mieć pełnego oglądu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No to teraz Chorwacja wygrywa MŚ, Modric strzela karnego i za zwycięstwo w finale i LM zostaje wybrany...drugim najlepszym piłkarzem w plebiscycie ZP bo abonament i tak ma Ronaldo :keke:

będzie trzeci/czwarty , bo Mbappe i Messi to raz, dwa Luka miał jeden genialny mecz na tym turnieju, ten z Argentyną, potem było tylko dobrze jak dziś, lub średnio jak z Rosją 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Keith Flint napisał:

czy w przypadku np. Karnego z meczu Lech -Legia tez tak mówiłeś, że nie gwiazdac? Właśnie gdzieś widziałem ze but Perisicia był na wysokości 1,37 cm, sorry ale to za wysoko. A Irmatov to z 8 lat temu był super sędzia, wieku nie oszukasz. Wielu ludzi tez sądzili ze Marciniak był super, a wyjebali go po fazie grupowej 

Błagam Cię, nie porównuj zagrania ręką, które jest opisane w przepisach z wysokością nogi, której w przepisach nie ma. 1.37 cm? Rozumiem że przecinek tam się wdarł przypadkowo, ale czy Angiia ma karłów w obronie? I co to jest dostatecznie wysoko, 135 cm? 130 cm? Sędzia ma popierdalać z miarką? Bądź Ty poważny, nie ma w przepisach nic na temat ani wysokości nogi, to jest pełna interpretacja sędziego - "playing in a dangerous manner". Jeżeli noga uniesiona na 137 cm (mnie by sięgnęła gdzieś do pępka chyba) to niebezpieczne zachowanie, to od razu przedzielmy połowy boiska siatką i niech sobie kopią górą, bez kontaktu, bez niebezpieczeństw.

 

Co innego gdyby kogoś kopnął, ale pamiętajmy, to jest PROFESJONALNY PIŁKARZ W PÓŁFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA, więc zakładamy, że wie gdzie pchać, a gdzie nie pchać nogi.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Keith Flint napisał:

będzie trzeci/czwarty , bo Mbappe i Messi to raz, dwa Luka miał jeden genialny mecz na tym turnieju, ten z Argentyną, potem było tylko dobrze jak dziś, lub średnio jak z Rosją 

Messi? Ciekawe za co, za mistrzostwo Hiszpanii? xD W play-offach MS znowu bez gola.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam skąd te wielkie zachwyty nad reprezentacją Anglii, nagłówki typu graliście jak lwy (tvn24) spusty w studiu TVP (ta młoda drużyna tyle pokazała!).

Mieli jeden trudny mecz na turnieju, który przejebali (Belgia), jeden średni, który powinni wygrać a wyglądali jakby nie wiedzieli jak zawiązać akcję ofensywną (Chorwacja), który przejebali i kilka ez, które wygrali. Nie pokazali nic co mówi mi 'noo, tym razem peszek, ale następny turniej kto wie!'. Gdyby jeszcze raz rozlosować grupy, pary playoffów to stawiam złoto przeciwko orzechom, że wyjebaliby się dużo wcześniej.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...