Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brudinho napisał:
4 minuty temu, Man_iac napisał:
Dopiero pierwsza próba wyłudzenia karnego przez Neymara. Coś się dzisiaj oszczędza. 

No napiszę Ci że chyba jedna z takich solidniejszych bo jakby sędzia gwizdnął to nikt by nie miał pretensji oprócz Belgów ;p

I mnie. Myślę, że powinno się dołączyć specjalny podpunkt w przepisach, że fauli na Neymarze i CR się nie gwiżdże, bo oni na pewno udają :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem reklamy bo ja na streamie, ale nie chciałbym auta, którym da się 60 km przejechać. Zwłaszcza, że to pewnie jak z niektórymi smartfonami. Nowa bateria - 2 dni, a po 2-3 latach używania nawet na wysranie się nie wystarczy jak nie masz gniazdka pod ręką.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Nie widziałem reklamy bo ja na streamie, ale nie chciałbym auta, którym da się 60 km przejechać. Zwłaszcza, że to pewnie jak z niektórymi smartfonami. Nowa bateria - 2 dni, a po 2-3 latach używania nawet na wysranie się nie wystarczy jak nie masz gniazdka pod ręką.

Ale wiesz, że to jest skierowane do ludzi jeżdżących do pracy w mieście, w którym mieszkają? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Ale wiesz, że to jest skierowane do ludzi jeżdżących do pracy w mieście, w którym mieszkają? 

Rozumiem, ale to mimo wszystko bardzo mało. Jednak często się jeździ gdzieś indziej też, chociażby do sklepu, czy odebrać dzieci ze szkoły, czy przedszkola. A zresztą nawet jak na codzień się jeździ tylko po mieście, to raz na jakiś czas gdzieś dalej pojechać trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...