Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Reaper napisał:

Tak się czuję czytając livescore'a, niektórzy cieszą się z bramki 5 min po pierwszych postach o tej bramce :kekeke: Słabe streamy coś macie :kekeke: 

No mi się kilka razy zdarzyło, że przeczytałem o golu w livescorze, zanim się wydarzył w TV :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Wręcz przeciwnie.

Abstrahując już od tego komu się kibicuje - nagromadzenie niespodziewanych wyników, świetnych meczów i mnóstwa goli wykracza poza skalę. Cieszy mnie, że Mundial notuje tendencje zwyżkową (2014 też był osom), ale obawiam się że FIFA swoimi decyzjami to zniweczy :(

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że wolałbym już się nie wysypiać, ale móc spokojnie oglądać te mecze, a tak nawet nie wiem czy 1/4 widziałem :/ 

1 minutę temu, lad napisał:

No przecież teraz są 16 i 20 - idealnie :)

Dla mnie 15, czyli w robocie, i 19, czyli syn jeszcze nie śpi ;) 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z jmk, słabe są te godziny. Wiadomo było, że jak mundial u ruskich to ta godzina różnicy będzie ale mogli się dostosować do większości Europy z czasem. Skoro Igrzyska mogą ustawiać pod czas USA to dlaczego by teraz nie można pod resztę Europy? 

 

Co do niespodzianek na mundialu to bez przesady? Gdzie niby te niespodzianki? Niemcy, Polska i Hiszpania. Reszta zgodnie z przewidywaniem.

4 minuty temu, lad napisał:

No przecież teraz są 16 i 20 - idealnie :)

Dla kogo? Większość osób pracuje do 16,17...

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Dla mnie się bardzo podoba - są emocje, jest dramaturgia i dużo goli. Niczego więcej nie wymagam od futbolu.

 

No ja pracuję często od rana do wieczora, ale wtedy odpalam mecze na telefonie. Przecież w dzisiejszych czasach to chyba żaden problem.

 

W 2006 jakie były godziny rozgrywania meczów? Nie takie same?

Odnośnik do komentarza

Goli jest dużo( jak to powiedziałem to pewnie zapeszylem) dramaturgia też jest więc z tym się całkowicie zgadzam:). 

 

Hmm nie w każdej pracy pozwolą Ci siedzieć i się gapic w telefon;). Poza tym, może trudno w to uwierzyć, są jeszcze miejsca gdzie nie ma zasięgu więc o necie można tam zapomnieć. Mam takie jedno miejsce jak wracam do domu więc drugiej połowy jutrzejszego meczu nie zobaczę :/

Odnośnik do komentarza

Ja krótko o meczu.

 

Szkoda mi Japończyków. Obok Peru druga drużyna, którą mi się najprzyjemniej oglądało, jeśli chodzi o styl gry (meczu z Polską nie biorę pod uwagę, każdy ma słabszy dzień na turnieju :)). Zresztą po tym meczu z Belgami mam jakieś dziwne odczucie, że to bardziej go Japończycy przegrali niż Belgowie wygrali (chociaż na dobrą sprawę to Ci drudzy mieli więcej sytuacji i dominowali).

 

Belgowie byli dzisiaj jak najbardziej do ogrania, kolejny zespół który za dużo kombinuje pod bramką i ma obronę z papieru (kto grał u nich na skrzydłach obrony? Byli objeżdżani okrutnie). Niestety u Japończyków na bramce stała jakaś podróba Wakabayashiego i przede wszystkim atletyzm i siła Belgów zrobiła swoje, kompletnie zdominowali grę w powietrzu w polu karnym Japończyków i to się zemściło. Szkoda mi Japonii, bardzo mi imponowali wybieganiem i swoimi pomysłami na grę w ataku, super ich się oglądało :) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Goli jest dużo( jak to powiedziałem to pewnie zapeszylem) dramaturgia też jest więc z tym się całkowicie zgadzam:). 

 

Hmm nie w każdej pracy pozwolą Ci siedzieć i się gapic w telefon;). Poza tym, może trudno w to uwierzyć, są jeszcze miejsca gdzie nie ma zasięgu więc o necie można tam zapomnieć. Mam takie jedno miejsce jak wracam do domu więc drugiej połowy jutrzejszego meczu nie zobaczę :/

No to jak nie masz zasięgu to po wejściu do domu odpalasz reddit.com/r/footballhighlights i odpalasz se mecz w 1080p unikając spoilerów.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

 

Belgowie byli dzisiaj jak najbardziej do ogrania, kolejny zespół który za dużo kombinuje pod bramką i ma obronę z papieru (kto grał u nich na skrzydłach obrony? Byli objeżdżani okrutnie). 

Taki urok gdy się nie posiada bocznych obrońców a cała defensywe obsadza się stoperami

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

Ja ośmielę się stwierdzić, że na razie to najlepszy mundial od 1994... a może nawet najlepszy, jaki widziałem. Bardzo mało fatalnych meczy, dramaturgia, VAR, piękne bramki... no ale jeszcze może się popsuć. 

Najlepszy był 1998 :P a od tego czasu to faktycznie najlepszy. Z tym, że nie chwalmy dnia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...