Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:

No Mbappe to jest Messi/Ronaldo milenialsów. Czekam z niecierpliwością na drugą połówkę. Bo mamy ying, a potrzeba yang jeszcze, żeby było dobrze, żeby była rywalizacja.

Jakieś typy? :-k 

Może Neymar jak odejdzie z PSG?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:
17 minut temu, pescar napisał:
No dobra, chłopak ma 19 lat. Mega mi sie podoba jego styl gry, potrafi błysnąć w ważnych meczach. Ma wszystko. Technikę, szybkość. Jak nie zatrzymają go kontuzje to nikt po złotą piłkę go nie zatrzyma

Także mi się tak wydaje. Jestem tylko ciekawy co po PSG

Tam może nie osiągnąć za wiele, więc pewnie szybko pójdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Zważywszy, że PSG ma ambicje ze ścisłego topu, to może o Mbappe z PSG będziemy kiedyś mówić jak o Messim z Barcelony?

Jasne, że mają. Ja nie mówię, że to nie jest możliwe za jakiś czas. Tylko na chwilę obecną/na kolejne dwa lub cztery lata. Ambicje ambicjami, tylko pytanie czy coś im z tego wyjdzie biorąc pod uwagę czy reszta ligi też się podciągnie. Na teraz: co z tego, że PSG leje całą ligę a później klapa.  

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krzysfiol napisał:

Nie mogłem oglądać meczu (kto bierze ślub w czasie MŚ...), ale bramka Pavarda chyba najładniejsza do tej pory, a na pewno najtrudniejsza technicznie.

to jest jedna sprawa, ale potrzeba dużej fantazji żeby tak się złożyć i tak uderzyć. Dość rzadko spotykane u obrońców, podejrzewam że 95% ładowałaby to na siłę z prostego.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:
5 minut temu, Hidalgoo napisał:

Paweł Brożek

Paweł Brożek Zawsze Junior będzie w naszych serduszkach do ostatniego dnia rozgrywek U-21!

Piotr Brożek będzie miał syna, nazwie go Paweł, ten przebije ich talentem i dopiero Wam będzie łyso :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...