Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, juz oficjalnie moge stwierdzic, ze Ty wypisujesz te wszystkie glupoty, bo po prostu nie masz pojecia o pilce noznej
No proszę Cię koleś jest tylko szybki. Nie neguję jego zasług w tym meczu. Ale wywalczył karnego bo 4 Argentyńczyków nie potrafiło go sfaulować wcześniej, gdy napierdalal na szybkość na gdyby go zostawili to nic by z tej akcji nie było. Oddał strzał w środek bramki i gdyby stał tam bramkarz to pewnie bramki by nie było, ale szacun za decyzję. Wyszedł znalazł miejsce i sieknal. A 3 przekot bo dostał piłkę sam na sam z bramkarzem który nic w tym turnieju nie obronił? :roll:

Otamendi powinien trafić do psychiatryka. Na tych mistrzostwach powinien dostać już druga czerwoną kartkę
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Brudinho said:

No proszę Cię koleś jest tylko szybki. Nie neguję jego zasług w tym meczu. Ale wywalczył karnego bo 4 Argentyńczyków nie potrafiło go sfaulować wcześniej, gdy napierdalal na szybkość na gdyby go zostawili to nic by z tej akcji nie było. Oddał strzał w środek bramki i gdyby stał tam bramkarz to pewnie bramki by nie było, ale szacun za decyzję. Wyszedł znalazł miejsce i sieknal. A 3 przekot bo dostał piłkę sam na sam z bramkarzem który nic w tym turnieju nie obronił? :roll:

Otamendi powinien trafić do psychiatryka. Na tych mistrzostwach powinien dostać już druga czerwoną kartkę

przypadek jednym slowem

Odnośnik do komentarza

Dobra losie, ty chuju. Daj mnie Urugwaj albo Chorwację miszcza i nie będę się gniewał.

 

Albo Belgię.

 

Anglia jakby coś tez.

6 minut temu, Brudinho napisał:
7 minut temu, demrenfaris napisał:
przypadek jednym slowem

No nie. Jest dobry. Ale nie widzę żeby w tym meczu zagrał jak przekot.

Mam wrażenie, ze rozmawiamy o Mbappe? Dwa gole i zrobiony karny to jest wyczyn nawet na amateur w FIFIE. A co dopiero na żywo na MŚ.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, ale jakoś mi szkoda tej Argentyny. Mimo tylu przeciwności, mimo grania z grającym trenerem, mimo grania bez obrony, mimo grania bez środkowego napastnika i tak potrafili strzelić 3 gole przepakowanej gwiazdami Francji i postawić im ciężkie warunki. Co Messi dorzucił piłkę do Aguero, to klękajcie narody.

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:
1 godzinę temu, pescar napisał:
Ale ten Mbappe to kot :wub:

Kot? W fazie grupowej gdy drużyny umiały się bronić był najsłabszym zawodnikiem Francuzów. Tutaj całkiem spoko. Ale strzał w bramkarza i sam na sam które spierdolił by chyba tylko Lewandowski xD

No dobra, chłopak ma 19 lat. Mega mi sie podoba jego styl gry, potrafi błysnąć w ważnych meczach. Ma wszystko. Technikę, szybkość. Jak nie zatrzymają go kontuzje to nikt po złotą piłkę go nie zatrzyma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...