Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kuab napisał:

Powtorze sie: jesli byli w stanie wygrac bez wysilku to tym lepiej, bo po co sie przemeczac, jesli mozna wygrac bez tego?

 

Po to, że był to tzw. mecz o honor. W meczu tego typu chodzi nie tylko o wynik, ale przede wszystkim o wizerunek. Wizerunek, który został mocno nadszarpnięty ich poprzednimi dwoma występami. Oni tymczasem, mimo, że wygrali, to zamiast poprawić ten wizerunek, to stracili w tym aspekcie jeszcze bardziej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dudek napisał:

Bo mieli ponoć grać o honor, dla kibiców itd. a to tak słabo wygląda w kontekście tego, co zrobili. Ale może Fabian też się przejęzyczył przepraszając za końcówkę spotkania :-k

Nie wiem czy sie przejezyczyl, to zwykla medialna kurtuazja, nie spodziewasz sie chyba twitta w stylu "wynik meczu mamy w dupie, chcemy sie w spokoju udac na wakacje/przygotowac do sezonu w klubach". A gadka o meczu o honor (xD) to raczej narracja po to, zeby miec spokoj, bo to dokladnie to, co kibice chca uslyszec.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Nie wiem czy sie przejezyczyl, to zwykla medialna kurtuazja, nie spodziewasz sie chyba twitta w stylu "wynik meczu mamy w dupie, chcemy sie w spokoju udac na wakacje/przygotowac do sezonu w klubach". A gadka o meczu o honor (xD) to raczej narracja po to, zeby miec spokoj, bo to dokladnie to, co kibice chca uslyszec.

 

Ja słyszałem wypowiedź Fabiańskiego zaraz po meczu, kurtuazji raczej tam nie było, powiedział bym raczej, że kilka razy zdążył się ugryźć w język, dało się wyczuć i pretensje do zawodników za końcówkę, i do trenera za wcześniejszy brak zaufania, i do mediów, że go wysyłają na emeryturę.

 

http://sport.tvp.pl/mundial2018/37853687/mundial-2018-japonia--polska-lukasz-fabianski-jestem-gotowy-zeby-nadal-grac-w-kadrze

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gabe napisał:

 

Ja słyszałem wypowiedź Fabiańskiego zaraz po meczu, kurtuazji raczej tam nie było, powiedział bym raczej, że kilka razy zdążył się ugryźć w język, dało się wyczuć i pretensje do zawodników za końcówkę, i do trenera za wcześniejszy brak zaufania, i do mediów, że go wysyłają na emeryturę.

 

http://sport.tvp.pl/mundial2018/37853687/mundial-2018-japonia--polska-lukasz-fabianski-jestem-gotowy-zeby-nadal-grac-w-kadrze

Jest bramkarzem to moze sobie tak mowic, bo nie gania za pilka i sie nie zmeczy :keke: :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...