Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, Kamtek napisał:

A na forum jest inaczej? Krytyka (zasłużona) pod adresem Zielińskiego tak, o pozostałych gwiazdeczkach cicho.

 

No Krychowiak dostaje mocniej, bo gra słabo, a Zieliński tylko za mało. Po drugie, to też kwestia oczekiwań :) Że będzie gdzieś reżyser gry, który będzie potrafił utrzymać piłkę w środku pola, a nie kopać na dobieg.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

No Polaków bym tu za bardzo nie winił. Chociaż po paru minutach mogliby ruszyć z większym animuszem.

skoro mówili, że chcą dać kibicom na koniec trochę radości, to powinni uszanować tych, którzy przejechali taki kawał, wydali pieniądze i zaatakować, cokolwiek kurwa, pokazać ambicję.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Szkoda, że Senegal nie strzelił. By była kara dla Japończyków. Mam nadzieję, że w  1/8 dostaną baty.

No bez przesady, wszyscy wielcy rycerze nagle. Po chuj mieli ryzykować utratę drugiej bramki? Jakby im nasi zajebal bramę w 93’ to byłoby pisanie o frajerach stulecia.

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego to nasi mieli ruszać, skoro prowadzili? Wiem, że teoretycznie już nie grali o honor, ale winienie zwycięzcy za to przegrany nie chciał grać jest śmieszne. Bardzo żałuję, że Senegal nie wyrównał, bo za taką szyderę z kibiców Japonii się należy powrót do domu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Ale dlaczego to nasi mieli ruszać, skoro prowadzili? Wiem, że teoretycznie już nie grali o honor, ale winienie zwycięzcy za to przegrany nie chciał grać jest śmieszne. Bardzo żałuję, że Senegal nie wyrównał, bo za taką szyderę z kibiców Japonii się należy powrót do domu. 

ok, tylko niech potem żaden nie mówi, że zagrali dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

No bez przesady, wszyscy wielcy rycerze nagle. Po chuj mieli ryzykować utratę drugiej bramki? Jakby im nasi zajebal bramę w 93’ to byłoby pisaniem frajerach stulecia.

Chociażby dlatego, że czekali na wynik innego meczu. Bramka dla Senegalu i jest po nich. Taka gra to żenujący brak ambicji i głupota. Szkoda, że nie zostali za to ukarani. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Ale dlaczego to nasi mieli ruszać, skoro prowadzili? Wiem, że teoretycznie już nie grali o honor, ale winienie zwycięzcy za to przegrany nie chciał grać jest śmieszne. Bardzo żałuję, że Senegal nie wyrównał, bo za taką szyderę z kibiców Japonii się należy powrót do domu. 

Ale dlaczego to Japończycy mieli ruszać, skoro mieli awans? Wiem, że teoretycznie groziło im odpadnięcie, ale winienie tego co awansował za to, że stara się tego awansu wybronić, jest śmieszne. Bardzo się cieszę, że Senegal nie wyrównał, bo dzięki temu kibice Japonii jak i zespół jeszcze nie wrócą do domu.

 

;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Chociażby dlatego, że czekali na wynik innego meczu. Bramka dla Senegalu i jest po nich. Taka gra to żenujący brak ambicji i głupota. Szkoda, że nie zostali za to ukarani. 

Skoro przez 90 minut za bardzo nie zagrozili naszej bramce, to na pewno jakiś desperacki zryw by im dużo dał. Rozważyli za i przeciw i wybrali defensywę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...