Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wwosik napisał:

A kto tu kpi. Zresztą gdzie on miałby też niby grać.

Słucham weszło.fm, stąd ta opinia. Cytowałem słowa komentatorów.

 

2 minuty temu, wwosik napisał:

Dzisiaj ma dwóch DMów za sobą.

Ale ma fatalnych atakujących i jest pod ciągłym kryciem, a to po prostu za słaby technicznie piłkarz na taką grę. Co innego gra LCM-DM-RCM, a co innego DM-DM i przed nimi AMC taki jak Zieliński.

 

Krótka piłka - gość jako AMC rozczarowywał w Empoli, naprawdę się będziemy dziwić, że rozczarowuje na mundialu?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

to co powiecie o Lewym, który nawet nie potrafi przytrzymać piłki i jej zgrać do boku?

 

No bieda dzisiaj. Chcial sztuczke zrobic, to boiska zabraklo. Pod koniec do Beresia podawal, to nieco za plecy, cobpilka do niego to albo nie przyjmie albo przyjmie zle. No i ten jeden niemrawy strzal z prawej nogi.

Odnośnik do komentarza

ciekawe jest to, że Pazdan i Rybus po swoich wypowiedziach nt. przygotowania zespołu, dzisiaj grzeją ławę.

2 minuty temu, Perez napisał:

 

No bieda dzisiaj. Chcial sztuczke zrobic, to boiska zabraklo. Pod koniec do Beresia podawal, to nieco za plecy, cobpilka do niego to albo nie przyjmie albo przyjmie zle. No i ten jeden niemrawy strzal z prawej nogi.

ja mam wrażenie, że on jakiś czas temu (~półfinał LM) w ogóle przestał grać w piłkę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Pazdan to chyba dlatego, żeby Glik mógł zagrać. A Rybus raczej nie błyszczał. Co prawda Jędrzejczyk też systemu nie rozwala.

IMO Pazdan powinien grać, Bednarek już swoje na tym mundialu zawalił. A Ryba to przynajmniej fizycznie dobrze wyglądał, jako jeden z niewielu.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, fizolek napisał:

Chyba Fabian po 1 połowie wszystkim juz udowodnił ze powinien gracz od 1 meczu...patrz np 1 akcja i wyjście do piłki

Ale też duży błąd popełnił (parowanie do przodu). To, że tam akurat stał Polak, a nie Japończyk to tylko kwestia szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gacek napisał:

Napoli gra 433. Zieliński gra RMC w tej taktyce, błyszczy wchodząc w drugie tempo, gdy przeciwnicy są skupieni na Callejonie/Mertensie/Insignie/Hamsiku itp.

Zieliński do Włoch jechał jako "10" i się skompromitował w Udinese. Wzięło go Empoli i tam też zawodził jako "10". Rozbłysnął talentem dopiero wtedy, gdy Sarri go w 4312 przesunął właśnie na RMC jako tego najbardziej ofensywnego z trójki pomocników. Jak obrońcy skupiali się na napastnikach i "10", to Zieliński wbiegał z głębi pola i siekał gole.

To bardzo dobry piłkarz, ale jest prawie tak jednowymiarowy jak, bo ja wiem, Fellaini. Albo Błaszczykowski. Dajmy Kubę na "10" i zobaczymy, jak się spisze - zakładam, że gównianie i czy będzie to oznaczało, że to gówniany piłkarz?

no ok, Zielu to RCM, ale widzisz dwoch innych kandydatow do pomocy w tej taktyce?

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

IMO Pazdan powinien grać, Bednarek już swoje na tym mundialu zawalił. A Ryba to przynajmniej fizycznie dobrze wyglądał, jako jeden z niewielu.

No tak, może trener chce dać doświadczenie Bednarkowi na przyszłość. Błędy pojedyncze ma, ale ogólnie fajnie walczy.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jasonx napisał:

no ok, Zielu to RCM, ale widzisz dwoch innych kandydatow do pomocy w tej taktyce?

Nie, ale w ogóle nie o to mi chodziło. Chciałem tylko wyrazić swoją niechęć dla gości krytykujących Zielińskiego za marną grę na "10" i szydzących, czy wreszcie jest dobrze ustawiony (choć znów jest ustawiony tak samo), podczas gdy KAŻDY kto go oglądał w Napoli wie, że on błyszczy gdzie indziej.

Pisałem już po Kolumbii czy Senegalu, że dla mnie nie ma w Polsce partnerów do wyciągnięcia z Zielińskiego i Lewandowskiego tego, co najlepsze, bo mamy straszny dramat na skrzydłach.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gacek napisał:

Jezu, jak mnie wkurwia to narzekanie na Zielińskiego, a najbardziej kpienie z tego, czy dziś jest już dobrze ustawiony, skoro gra w trzecim meczu mniej-więcej w tym samym miejscu i żadna z tych pozycji nie jest jego.

Dajcie go na pozycję, na której błyszczy w Napoli, to będzie lepiej. Ale dobrze nie będzie, bo to gracz totalnie uzależniony od atakujących, których my mamy marnych łamane na żenujących.

Piszesz to samo od 2-3 lat. Dlaczego Lewandowskiego się nie broni w ten sam sposób, że w Bayernie ma zajebistych partnerów a w kadrze sam gruz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...