Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, FYM napisał:

Mauro jak nie masz nic do powiedzenia, to może oszczędź klawisze. 

FYM, no jak Ty wcześniej nie widziałeś ataku, to znaczy, że albo trollujesz, albo oglądasz sercem, a nie oczami (chociaż pisałeś, że nie lubisz Portugalii, więc tego nie rozumiem), więc i kłócić się nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

więc tego nie rozumiem

 

No właśnie widzę.

 

Ja tam widziałem walkę o pozycję, a nie kurwa atak, gdzie dyskutować czy czerwona kartka czy nie. Tam żółtej nie powinno być. Sędzia ją już dał, bo chyba głupio mu było, że poszedł VAR sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kuab napisał:

No juz nie spuszczajcie sie tak nad tym Iranem - odpadli to odpadli, niewazne czy po walce czy nie, i czy przegrali 0-1 czy 0-10. Piszecie jakby co najmniej zdobyli mistrzostwo.

 

Ale Ty musisz mieć nudne życie.

 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kuab napisał:

No juz nie spuszczajcie sie tak nad tym Iranem - odpadli to odpadli, niewazne czy po walce czy nie, i czy przegrali 0-1 czy 0-10. Piszecie jakby co najmniej zdobyli mistrzostwo.

Ja pierdole. Zdebilałeś w tej Kanadzie czy co? Prezentujesz logikę Krystyny Pawłowicz. Nikt się nie spuszcza - potrafimy docenić jak ktoś mimo braku umiejętności daje z siebie wszystko i daje wyrównaną walkę faworytowi. 

 

Skończ trollować, bo twoja reputacja po tym Mundialu zacznie oscylować w okolicach  Jaha i Mahdiego.

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Ja pierdole. Zdebilałeś w tej Kanadzie czy co? Prezentujesz logikę Krystyny Pawłowicz. Nikt się nie spuszcza - potrafimy docenić jak ktoś mimo braku umiejętności daje z siebie wszystko i daje wyrównaną walkę faworytowi. 

 

Skończ trollować, bo twoja reputacja po tym Mundialu zacznie oscylować wokół Jaha i Mahdiego.

Oddychaj, to po pierwsze. Po drugie wyniki Iranu wynikaja duzo bardziej z braku zaangazowania Hiszpanii i Portugalii niz czegokolwiek innego. 

 

Po trzecie przegrali i dokladnie tak samo jak Polska wracaja do domu. Celebrowanie przegrancow nie jest w moim typie, no ale co kto lubi. Nadal podtrzymuje, ze wasza egzaltacja jest przesadzona.

 

Jak nie rozumiecie, ze w zawodowym sporcie chodzi tylko o wygrywanie, to nie mamy o czym gadac.

  • Nie lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...