Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lad napisał:

Ale na jakiej podstawie? Golenia ogórków i fartownym euro?

No właśnie z Nawałką potrafiliśmy wygrywać mecze, które trzeba było wygrać, mundial nie wyszedł. Ale mimo wszystko, graliśmy przez te 5 lat fajnie, konsekwentnie, cały naród włącznie z piłkarzami uwierzył, że możemy i chcemy więcej.  Czy fartowne euro czy nie fartowne, kwestia subiektywna mocno. Ja wierzę w profesjonalizm Nawałki i jego analityczny umysł, że jest w stanie podnieść się i poprowadzić nas dalej wyciągając pewne wnioski. Ja jednak obstawiam, że on nawet nie będzie czekał na ruch Bońka, tylko zaraz po meczu z Japonią poda się do dymisji. 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Żadnego Nawałki. Detalista, który robi otoczkę. Zgrupowania, koncerty, karimaty. Tylko z taktyką gorzej. Ta drużyna nigdy nie zagrała dobrego meczu w tym ustawieniu, a on z niego korzysta w meczu o wszystko, to błąd bardziej bieżący. Największym błędem było to, że nie wyciągnął wniosków z meczu z Danią. Duńczycy znaleźli na nas sposób - wyjść wyżej, minimalny pressing i mamy stratę za stratą, nie jesteśmy w stanie wymienić dwóch podań. Wszyscy grają już z nami w ten sposób, a my wciąż to samo. Szczęście też ma swój limit.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Counter said:

No właśnie z Nawałką potrafiliśmy wygrywać mecze, które trzeba było wygrać, mundial nie wyszedł. Ale mimo wszystko, graliśmy przez te 5 lat fajnie, konsekwentnie, cały naród włącznie z piłkarzami uwierzył, że możemy i chcemy więcej.  Czy fartowne euro czy nie fartowne, kwestia subiektywna mocno. Ja wierzę w profesjonalizm Nawałki i jego analityczny umysł, że jest w stanie podnieść się i poprowadzić nas dalej wyciągając pewne wnioski. Ja jednak obstawiam, że on nawet nie będzie czekał na ruch Bońka, tylko zaraz po meczu z Japonią poda się do dymisji. 

ta jego konsekwencja spowodowała, że przegraliśmy z Senegalem (grali ci co "zasłużyli" za eliminacje, nie za bieżącą formę)

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, lad said:

SMutny koniec naszej najlepszej generacji piłkarzy od lat 80.

no tego mi najbardziej żal :( znowu musimy wspominać jakąś prehistorię dinozaurów by móc mówić o jakichś poważnych sukcesach reprezentacji

 

Lewandowski niby najlepszy piłkarzy w historii, a na starość bedzie mógł się "pochwalić" 1/4 finału EURO 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...