Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Man_iac said:

No dla mnie to był błąd Bednarka, a nie Szczęsnego. Szczęsny próbował sytuację uratować - nie wyszło, ale to nie znaczy, że nagle to się stało jego winą. Nawałka widzi i jego i Fabiana na każdym treningu, więc wierzę, że wybiera dobrze. 

jak bramkarz wychodzi z pola karnego to musi mieć pewność, że trafi w piłkę, szczególnie jak zostawia pustą bramkę za sobą (nikt jego błędu nie naprawi)

 

IMHO winni są wszyscy trzej w kolejności 1. Szczęsny 2. Bednarek 3. Krychowiak

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jasonx napisał:

no tak, jak Twoja kobieta bedzie rodzic, to pewnie bedziesz mial wyjebane

Moj to moze byc pies albo dlugopis, a nie kobieta, moze przestan traktowac swoja jak twoja wlasnosc to nieco sie ogarniesz.

 

Szczesny jest profesjonalista i naprawde nie widze, zeby to mu przeszkadzalo, jesli cokolwiek to bedzie bardziej zmotywowany. A to juz na pewno nie powod, zeby na niego nie stawiac.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kaczy napisał:

a tak miał strzał na pustaka

W tej sytuacji można liczyć wyłącznie prawdopodobieństwo, bo też nie wiesz, czy by obronił, gdyby został. Ostatecznie Nianogowi się udało, ale mimo wszystko myślę, że miał na to mniejszą szansę (mówię tutaj o momencie przyjęcia i minięcia Szczęsnego, a nie samym strzale), niż gdyby Szczęsny poczekał. 

Odnośnik do komentarza

Szczesny był jedynym, który zauważył Nianga. Miał najdalej ze wszystkich, ale jako jedyny był świadomy zagrożenia. Mógł zostać, mógł biec widząc, ze koledzy zupełnie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia. Nie wyszło, trudno, ale trudno uważać go za głównego winowajcę utraty drugiej bramki.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kuab napisał:

Co do bledow Fabianskiego w kadrze to przede wszystkim zawalone karne w meczach ze Szwajcaria i Portugalia na ME16, nie wybronil zadnego

 

Nie no, już bez przesady. Nieobronione karne traktować jako błąd? Brak szczęścia, instynktu, ale nie błąd techniczny.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kuab napisał:

Moj to moze byc pies albo dlugopis, a nie kobieta, moze przestan traktowac swoja jak twoja wlasnosc to nieco sie ogarniesz.

Nawet nie wiem co odpisać, bo mi się żenuncjometr zjebał od przekroczenia skali.. Serio, jest wiele rzeczy na temat których można trollować, ale narodziny dziecka raczej do takich nie należą.

Odnośnik do komentarza

W sumie to Szczęsny zaczynał jako pierwszy bramkarz Euro 2012, skończył z czerwoną kartką, a potem już bronił Tytoń. Szczęsny zaczynał na Euro 2016 i kontuzja, bronił już Fabian. Może najwyższa pora dla Szczęsnego, żeby jakiś turniej zaczął i skończył jako pierwszy bramkarz :D

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Makk napisał:

@z0nk zapytam, choć pewnie znam odpowiedź- komu kibicujesz w meczu Senegal - Japonia? :D 

日本 万歳 ^^

Ogólnie bardzo chciałbym, aby awansowali, bo odwiedziłbym jakąś strefę kibica (ponoć w Tokyo idzie na upartego takie miejsce znaleźć) podczas mojego wyjazdu :D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:
58 minut temu, Makk napisał:

@z0nk zapytam, choć pewnie znam odpowiedź- komu kibicujesz w meczu Senegal - Japonia? :D 

日本 万歳 ^^

Ogólnie bardzo chciałbym, aby awansowali, bo odwiedziłbym jakąś strefę kibica (ponoć w Tokyo idzie na upartego takie miejsce znaleźć) podczas mojego wyjazdu :D

To masz mój typ: wygra Japonia :D 

Ostatnio dobrze stawiałem, pewnie i dziś wejdą wyniki oba. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

jaki wynik w tym meczu byłby najlepszy dla nas (przy założeniu, że wygramy z JPN)?

zalezy co zakladasz z Kolumbia ;)

Jak win to w sumie bez znaczenia, jak remis to remis, a jak porazke to wygrana Senegalu i to przy zalozeniu, ze Senegal puknie Kolumbie. Ja przegramy i Japonia dzis wygra to mozna bukowac czarter na Okecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...