Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Makk napisał:

Myślę, że szok to nie, ale zdziwienie tak. Na papierze skład mocny + Messi, i MŚ to mistrzostwa, inaczej powinno być.

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero Tagliafico, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Z ławki wchodzi taki geniusz jak Pavon. :lol: Kołdra jest krótka, nawet wystawiając najlepsze nazwiska z ławki (co nie znaczy, że najlepszy skład) nie jestem pewien, czy po 60 minucie byłoby czym postraszyć taką Chorwację.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Z ławki wchodzi taki geniusz jak Pavon. :lol: Kołdra jest krótka, nawet wystawiając najlepsze nazwiska z ławki (co nie znaczy, że najlepszy skład) nie jestem pewien, czy po 60 minucie byłoby czym postraszyć taką Chorwację.

 

Napisałeś dwa razy, a to przecież mniej niż zero.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

No pliz. Przecież w tym dzisiejszym meczu Caballero, Mercado, Caballero Tagliafico, Salvio, Acuna, Mascherano (bo wiek) i Meza - czyli 7 z 11 piłkarzy... - to poziom niegodny koszulki Argentyny, a i nie wiem, czy do tego nie dodać Pereza, który też gra przez to, że na jego pozycji rywalem jest jeszcze słabszy Biglia.

Z ławki wchodzi taki geniusz jak Pavon. :lol: Kołdra jest krótka, nawet wystawiając najlepsze nazwiska z ławki (co nie znaczy, że najlepszy skład) nie jestem pewien, czy po 60 minucie byłoby czym postraszyć taką Chorwację.

Ej @Perez

 to Ty szanuj

Odnośnik do komentarza

Najlepszy komentarz do tej bramki to Mascherano stojący i pokazujący spalonego w momencie gdy Rakitoc go mija i robi akcje na 3..... Jest kurwa var jakby był spalony to by to naprawił więc nie ruszenie za taka akcja podlega pod kurwa rozstrzelanie i wyjebanie z kadry.

I pomyśleć że ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby jakiś dzban trafił na pusta xD

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Najlepszy komentarz do tej bramki to Mascherano stojący i pokazujący spalonego w momencie gdy Rakitoc go mija i robi akcje na 3..... Jest kurwa var jakby był spalony to by to naprawił więc nie ruszenie za taka akcja podlega pod kurwa rozstrzelanie i wyjebanie z kadry.

Przypomina mi to sytuację trochę z wtorku ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...