Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Kolejny mecz na tych mistrzostwach który oglądam i emocje jak na grzybach. Masakra:/

Widzę jeden zasadniczy problem- Francja. Padkę grają. Nikt mi nie powie, że grają tak, żeby się nie spocić. Grają piach. I tyle. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Pan komentator strasznie pierdoli - wszystko co mozna powiedzieć o komentarzu Trzeciaka dot Hiszpanii, ma tu zastosowanie co do Francji...
A uderzenie w spojenie Aquino mega - aż szkoda, że nie wpadło, choć mam Llorisa w fantasy.
Zgadzam się. Zachwyty nad grą Francuzów a ja patrzę i zastanawiam się jak dostać się do tej alternatywnej rzeczywistości, bo u mnie w telewizji grają kompletna chujnie
Odnośnik do komentarza

No pewnie ale mnie trochę śmieszy to rozpływanie się w pochwałach nad drużynami które przez 90% gry uprawiają murarke, a o ataku przypominają sobie jak tracą gole. Wiem że jak się nie ma umiejętności to nie idzie się na wymianę ciosów, ale jak się pali w dupce to okazuje się że jednak coś potrafią z przodu. Mi tam nie jest ich wcale szkoda. Fajna przeżyli przygodę ale czas zrobić miejsce prawdziwym piłkarzom.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, szramek napisał:

No pewnie ale mnie trochę śmieszy to rozpływanie się w pochwałach nad drużynami które przez 90% gry uprawiają murarke, a o ataku przypominają sobie jak tracą gole. Wiem że jak się nie ma umiejętności to nie idzie się na wymianę ciosów, ale jak się pali w dupce to okazuje się że jednak coś potrafią z przodu. Mi tam nie jest ich wcale szkoda. Fajna przeżyli przygodę ale czas zrobić miejsce prawdziwym piłkarzom.

no bardzo fajnie, ale Peru oddało 17 strzałów na bramkę z Danią (Dania 10), z Francją 10 (Francja 12), w obu meczach mieli przewagę w posiadaniu piłki (odpowiednio 53 i 56%), także jak na murarkę przez 90% gry to chyba niezły wynik, co?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...