Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Scorpio napisał:

Podoba mi się var na tych mistrzostwach. Żadnego latania do telewizorka- info na słuchawkę od drugiego sędziego i jedziemy dalej.

ogolnie sedziowanie bardzo na plus. jesli ktos wypaczyl wynik na tym mundialu to ew. Marciniak, ale nie wiem jak go finalnie ocenili.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Hiszpania dno

Ciężki mecz, jak mieli ich rozmontować jak się w 8 bronili? Zespół z wysokimi graczami może coś by tam zdziałał, Hiszpanie nie mieli żadnej koncepcji, ale nie ukrywajmy- który zespół by miał jakiś dobry pomysł na Irańczyków? 

Odnośnik do komentarza
Ciężki mecz, jak mieli ich rozmontować jak się w 8 bronili? Zespół z wysokimi graczami może coś by tam zdziałał, Hiszpanie nie mieli żadnej koncepcji, ale nie ukrywajmy- który zespół by miał jakiś dobry pomysł na Irańczyków? 
Chodzi raczej o grę po strzeleniu bramki. Nie potrafili kontrolować meczu, znowu.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Keith Flint napisał:

@schizzmoglądasz mecz w hiszpańskiej tv? Póki co Iran nieźle w obronie, a Hiszpania pazdzierze straszne 

Oglądałem, komentatorzy byli dziś niesamowici w hajpowaniu Hiszpanów :D

 

Pod koniec meczu dawali takie ochy i achy w kierunku Busquetsa i Pique, jakby Ci bronili przeciwko najlepszej ofensywie świata. Najzabawniejsze że chwilę później Sergio polenil błąd, a Pique dał sobie założyć te wstydliwa siatkę, ale i tak nie odstraszylo to panów za mikrofonem. 

 

A generalnie cała druga połowę wyliczali ile mniej żółtych kartek muszą złapać, żeby być przed Portugalia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...