Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

No ta porażka na konto Nawałki. Fatalny skład wybrał. Po nazwiskach, a nie po formie. Chyba, ze inni tez byli słabi, ale trudno mi sobie wyobrazić kogoś słabszego od Milika czy Piszczka.
No właśnie trudno winić Nawałke, że Milik zagrał jak totalna pizda, skoro w klubie strzelał bramki po kontuzji, a na ławce miał drewnianego Teodorczyka i Kownackiego, który do składu wskoczył w ostatniej chwili i że Piszczek zawsze grał słabo w reprezentacji.
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Ingenting said:
11 minutes ago, me_who said:
No ta porażka na konto Nawałki. Fatalny skład wybrał. Po nazwiskach, a nie po formie. Chyba, ze inni tez byli słabi, ale trudno mi sobie wyobrazić kogoś słabszego od Milika czy Piszczka.

No właśnie trudno winić Nawałke, że Milik zagrał jak totalna pizda, skoro w klubie strzelał bramki po kontuzji, a na ławce miał drewnianego Teodorczyka i Kownackiego, który do składu wskoczył w ostatniej chwili i że Piszczek zawsze grał słabo w reprezentacji.

 

Odnośnie Milika imo błędem było wstawienie napastnika, zamiast PŚ'a. Wyrwa w środku pola była ogromna.

 

Ofc można dyskutować, że Milik miał wracać po piłkę, ale czy on kiedykolwiek był w tym dobry?

 

No i Piszczek często grał dobrze w reprezentacji. Zawsze był bardzo solidny z tyłu, często też dobrze grał do przodu.

Odnośnik do komentarza

No wydaje mi sie, ze kiedyś lepiej graliśmy z dwoma napastnikami. Lewy jak jest sam z przodu, to dostaje dwa plastry i koniec gry w ataku. No ale drugi napastnik musi być w lepszej formie. A jak ma być sam Lewy, to ktoś z środka musi sie podłączać i skrzydłowi w gazie i schodzący do środka a nie przywiązani do boków.

Bo np. dzisiaj Rybus i Grosik na lewej wyglądali śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, me_who said:

No wydaje mi sie, ze kiedyś lepiej graliśmy z dwoma napastnikami. Lewy jak jest sam z przodu, to dostaje dwa plastry i koniec gry w ataku. No ale drugi napastnik musi być w lepszej formie. A jak ma być sam Lewy, to ktoś z środka musi sie podłączać i skrzydłowi w gazie i schodzący do środka a nie przywiązani do boków.

Bo np. dzisiaj Rybus i Grosik na lewej wyglądali śmiesznie.

 

Dobrze jest grać na dwóch napastników, ale my dzisiaj w ataku, jak zauważył też np. Larsson w ITV, próbowaliśmy w ataku grać 3-4-3. Grosicki i Milik mieli być napastnikami, a Rybus i Błaszczykowski skrzydłowymi. Tylko w takim wypadku nie było komu rozgrywać i byliśmy całkowicie pogubieni. Grosicki nie wiedział gdzie ma być, uznał, że gra na OP L, a Rybus w ataku grał sobie na P L i chuj z tego był. Piszczek z Błaszczykowskim lepiej się ustawiali, ale Kuba chyba miał jakiś uraz (albo po prostu jest bez formy, chociaż wyglądał nieźle w trakcie przygotowań). Nie wiem czemu Nawałka się zdecydował na granie innym systemem w ataku i innym w obronie. Dobry moment na testowanie to to nie był.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

 

Odnośnie Milika imo błędem było wstawienie napastnika, zamiast PŚ'a. Wyrwa w środku pola była ogromna.

 

Ofc można dyskutować, że Milik miał wracać po piłkę, ale czy on kiedykolwiek był w tym dobry?

 

No i Piszczek często grał dobrze w reprezentacji. Zawsze był bardzo solidny z tyłu, często też dobrze grał do przodu.

Następnym razem Nawałka powinien czytać moje przedmeczowe komentarze. :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Scorpio said:

Czlowiek czeka na te mistrzostwa, ma na dzieje na dobre rezultaty a konczy sie jak (prawie) zawsze po pierwszym meczu. I, kolejny raz, odechciewa mi sie to wszystko ogladac.

 

Smutne to jest okropnie. Zaufałem tej kadrze po Euro. Zaufałem Nawałce jak małe dziecko, bo dał radę we Francji to ogarnąć.

 

I pal licho, że przegraliśmy, ale ta niemoc, brak pomysłu na grę, błędy taktyczne, widoczne braki w przygotowaniu fizycznym (może tylko na tle Senegalu?) mnie po prostu dobiły... Jestem taki wypompowany emocjonalnie.. Nie liczyłem na żaden sukces w tych mistrzostwach, ale chciałem widzieć grę jak z eliminacji. Z pomysłem, z.. "sense of urgency", chęcią, polotem. A tu stanie w miejscu. I to jeszcze w złym miejscu, bo chuj wie jaką formacją gramy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...