Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ależ ta Anglia była dzisiaj tragiczna, zaorać, niech nie awansują (albo awansują i wpadną na nas, jeśli też przejdziemy ;)). Chyba najsłabszy mecz, jaki widziałem do tej pory (to już Iran - Maroko wzbudził we mnie więcej emocji) 

 

Można to obronić. "Drużyna turniejowa" :lol:

Odnośnik do komentarza

Ale mamy przerażające niektóre staty :D

Wygraliśmy tylko jeden z siedmiu meczów otwarcia (3-2 z Argentyną w 1974), a w ostatnich pięciu nie strzeliliśmy nawet gola.

Ostatnie czyste konto to 1-0 z Portugalią w 1986

Z ośmiu ostatnich meczów przegraliśmy 6.

Trochę na plus jest fakt, że z trzech meczów z drużynami z Afryki na MŚ nie przegraliśmy żadnego. Trochę gorzej, że we wszystkich trzech padł 1 gol. (1-0 z Tunezją w 1978. Ponadto 0-0 z Kamerunem w 82 i 0-0 z Maroko w 86)

Odnośnik do komentarza

Mi by się podobało, gdyby zaczęli w wariancie bardziej defensywnym (4-5-1), a potem wpuścili Milika na 30 minut, bo jednak szybkość na tle podmęczonych rywali zawsze się sprawdza. Nie boję się o kondycję Milika. Grał w sparingach i dałby radę 90 minut, ale myślę po prostu, że w końcówce meczu jego szybkość będzie bardziej potrzebna. Nie wiem natomiast, czy dobrym pomysłem jest Błaszczykowski w pierwszym składzie. Oczywiście+ to wielka postać, ale szybkości już brakuje, a w dodatku nie grał większość sezonu, a z bardzo dobrej strony pokazał się Kownacki, który na skrzydle może zagrać. No ale ufam Nawałce - może to i dobre rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Meler napisał:

Standardowo - serce mówi że wygramy, rozum niestety 2-1 dla lepszej fizycznie, motorycznie i wydolnościowo drużyny z Afryki. 

Dokładnie to samo moim zdaniem wyjdzie w meczu. Nie kraczę, ale Senegal może zabiegać Polaków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...