Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem skąd te negatywne opinie o mundialu w TVP, na twitterze wszyscy zachwycają się jak jest cudownie. A każda krytyka jest zbijana argumentem - przecież Euro było w PPV, a tutaj wszystko ZA DARMO!!!1111 Ok, apka i streamy na proposie, ale poza tym to nie widzę niczego odkrywczego, no ale ja jestem ukrytą opcją niemiecką więc się nie liczę.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, me_who napisał:

Świetna analiza przedmeczowa. 90% czasu o Polsce. Polsat wróć :roll: 

I jeszcze ta ultrazjebana reklama forBET. 

 

Czemu tak myślisz? Trafili 100%. Nieraz śpiewamy to na wyjazdach właśnie :D

(nie na stadionie).

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, wojt3k napisał:

Ja nie wiem skąd te negatywne opinie o mundialu w TVP, na twitterze wszyscy zachwycają się jak jest cudownie. A każda krytyka jest zbijana argumentem - przecież Euro było w PPV, a tutaj wszystko ZA DARMO!!!1111 Ok, apka i streamy na proposie, ale poza tym to nie widzę niczego odkrywczego, no ale ja jestem ukrytą opcją niemiecką więc się nie liczę.

Nie dość, że było PPV, to jeszcze niesprawne. Ja im dalej pamiętam to buforowanie co 2 minuty i złego słowa na TVP nie powiem. 

55 minut temu, me_who napisał:

W TVP ciagle pierdolo z kim to zagramy jak wyjdziemy z grupy :roll: 

I dobrze. Nie siejcie defetyzmu. Pamiętajmy, że o takim wyniku na Mistrzostwach Europy, jak osiągnęła Polska to rywale grupowi mogą tylko pomarzyć. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Man_iac napisał:

 

I dobrze. Nie siejcie defetyzmu. Pamiętajmy, że o takim wyniku na Mistrzostwach Europy, jak osiągnęła Polska to rywale grupowi mogą tylko pomarzyć. 

No jakby Japonia wyszła z grupy na ME to byłoby cos;) 

 

Nie no z dwojga złego wolę TVP niż Polsat. Za darmo nie mogę słuchać Hajty a niektórzy za to płacili :cool1:

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Man_iac said:

I dobrze. Nie siejcie defetyzmu. Pamiętajmy, że o takim wyniku na Mistrzostwach Europy, jak osiągnęła Polska to rywale grupowi mogą tylko pomarzyć. 

 

Źle. Jak będzie grała Polska z Senegalem, to niech gadają o Polsce i Senegalu. Jak zagramy z Kolumbią, to niech gadają o Polsce i Kolumbii, albo o potencjalnych rywalach w 1/8, co tam im się chce. Tu nie chodzi o jakiś hurraoptymizm, czy defetyzm, tylko o to, że jak za 10 minut mają grać Anglia i Tunezja to może niech gadają, o... nie wiem no, na przykład ANGLII I TUNEZJI :D?

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

Nie dość, że było PPV, to jeszcze niesprawne. Ja im dalej pamiętam to buforowanie co 2 minuty i złego słowa na TVP nie powiem. 

I dobrze. Nie siejcie defetyzmu. Pamiętajmy, że o takim wyniku na Mistrzostwach Europy, jak osiągnęła Polska to rywale grupowi mogą tylko pomarzyć. 

 

Japonia 4 x mistrz Azji

Senegal 5x 1/4 i 1x 1/2 PNA

Kolumbia 1x wygrana,  1x II miejsce, 4 x III miejsce w Copa America

 

 

4 minuty temu, Feanor napisał:

 

Bo w przeciwieństwie do pierwowzoru Pumy, tutaj nie ma końcowego twistu który wyjaśnia ococho. Ot śpiewają... i forbet.

 

Kumaci kumają ;)

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...