Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, wojt3k napisał:

TVP dała komentatorom jakiś nakaz umniejszania wartości statystyk? Teraz Iwański podał ile przebiegł km. zawodnik, ale za chwilę dodał, że to informacja raczej dla trenerów. Wcześniej Szpak też powiedział coś w tym stylu - statystyki nikogo nie interesują.

wątpię, obstawiałbym raczej wrodzoną głupotę komentatorów.

 

beznadziejna Brazylia. Bez pomysłu, bez polotu, bez ambicji. Nawet do pressingu nie biegali.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Man_iac napisał:

Ale tu widać jakikolwiek pomysł na grę, poza Neymarem. A Argentyna grała tylko "kopnij do Messiego, może on coś wymyśli", a tak się nie da nic ugrać. Niby jeden mecz o niczym nie świadczy, a jednak ja przestałem widzieć Argentynę wśród faworytów. W przeciwieństwie do Brazylii, którą mimo słabego meczu wciąż uważam za jednego z głównych kandydatów do tytułu. 

Tak tak, dlatego napisałem podobny. Argentyna liczy tylko na Leo. Brazylia gra w jedenastu na razie w pojedynkę. Choć z drugiej strony, jest tych 10 grajków i każdy z nich może coś wymyśleć (bramkarza nie liczę, ale ten lepiej niech nic nie wymyśla :D ).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

Po pierwszej kolejce zdecydowanie poza konkurencja. 

Zobaczymy jak będzie dalej. Messi ma chyba za dużo na swoich barkach, gra oparta tylko na nim jest awykonalna. Neymar i Ronaldo mają jednak zespół, który gra bez nich także w sumie im będzie chyba trochę łatwiej. A że Brazylia dzisiaj sobie nie dała rady to już inna sprawa :D

 

Ja będę rozdarty jutro. Niby lubię Belgię, ale jakoś nie umiem źle życzyć takiej drużynie jak Panama

Odnośnik do komentarza
Zobaczymy jak będzie dalej. Messi ma chyba za dużo na swoich barkach, gra oparta tylko na nim jest awykonalna. Neymar i Ronaldo mają jednak zespół, który gra bez nich także w sumie im będzie chyba trochę łatwiej. A że Brazylia dzisiaj sobie nie dała rady to już inna sprawa
 
Ja będę rozdarty jutro. Niby lubię Belgię, ale jakoś nie umiem źle życzyć takiej drużynie jak Panama
Mam wrażenie że gdyby Portugalia w pierwszym meczu mierzyła się z kimś kto by się zamurował także nie byłoby tak łatwo :-k Ale to tylko gdybanie.
Odnośnik do komentarza

Kwestia gdybania. Gdyby babcia miała wąsy itd.

Oczywiście Argentyna i Brazylia miały zupełne inne spotkania od Portugalii, ale chcąc być mistrzem świata trzeba wygrywać i z betonem i z ofensywnymi rywalami. Na pewno nie zaczęli tak jak chcieli, ale to może ich podrażnić i kto wie co pokażą w efekcie dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...