Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Moja Top 5 po rundzie grupowej

1. Chorwacja

2. Urugwaj

3. Belgia

4. Brazylia

5. Hiszpania (ale tak bez przekonania ;) )

 

Do wczoraj w 5 miałem Meksyk, ale po tej klęsce ze Szwecja, to sam nie wiem. Na tym 5 miejscu równie dobrze może być wspomniana Szwecja, Szwajcaria czy nawet Kolumbia.

Z mocarstw nie przekonuje mnie Francja póki co, ale ma potencjał ludzki. Portugalia ma CR i doświadczenie z ME, ale ich gra jakaś taka szarpana. Anglia grała dobrze kilka minut z Tunezją i mecz z Panama, trudno cokolwiek więcej powiedzieć, poza tym, ze Kane w formie. Argentyna, wiadomo - xD

Nie zakładam, żeby Rosja, Dania i Japonia odegrały jeszcze jakąś role na MŚ.

 

Top 5 „Odpadnietych”

1. Maroko

2. Peru

3. Serbia

4. Korea Południowa

5. Iran

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Podsumowując fazę grupową stwierdzam, że tylko dwa zespoły zawiodły, Niemcy i Polska(na ich miejsce weszła Szwecja i Japonia). Pozostała 14 awansowała zgodnie z przewidywaniami. 

Jeżeli chodzi o sam wynik, to się zgadzam, natomiast już jeżeli chodzi o styl, to jest znacznie więcej drużyn, które zawodzą. Argentyna - chyba nic nie trzeba mówić, Portugalia - wymęczony awans kosztem Iranu przez błędy sędziego, Hiszpania - dwa remisy i jedno 1-0 a przecież w grupie śmierci nie byli. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mauro napisał:

Polska tez nie była pewniakiem. to była grupa czterech średniaków, z której każdy mógł awansować. Tak samo jak na styku było, czy z grupy z Brazylią wyjdzie Serbia, czy Szwajcaria.

Nie zgodzę się, teraz jest mowa o wyrównanej grupie ponieważ udupiliśmy. Przed mundialem w Japonię to chyba nawet najwierniejsi czytelnicy z0nka nie wierzyli. Jak dla mnie bardziej wyrównana grupą, na papierze, była ta z Francją(zdecydowany faworyt) ale pozostała trójka szła łeb łeb. Po cichu liczyłem na kangury ale gdybym obstawiał to jednak zawsze pewniejsza wydaje się drużyna z Europy czyli Dania. 

 

Serbia i Szwajcaria, dobry przykład jednak za Helwetami przemawiało doświadczenie turniejowe. 

 

I oczywiście nie mówię o stylu bo to co innego. Tutaj chyba tylko Chorwacja i Belgia nie zawiódła. Ale nie będę oceniał ponieważ nie oglądałem żadnego meczu z grupy A i B. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Lewy próbował tłumaczyć się z zarzutów do kolegów i  niestety chyba nie wyszło::) pytanie po polsku od polskiego dziennikarza.

Lewandowski: koledzy nie mieli pretensji. Moje słowa zostały źle przetłumaczone #MisjaRosja

https://t.co/kMaderz5lL

Trochę Ci się zmanipulowało jego wypowiedź. 

 

"Moje słowa zostały źle przetłumaczone w Niemczech. W Polsce większość dobrze odczytała moje intencje."  

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

wkleilem z twiita a chodzilo o kolegow z kadry ze mu nie podaja i tylko bez sensu biegaja, mowil o tym na konferencji wiec po co mialo byc tlumaczone na niemiecki?

https://sport.se.pl/pilka-nozna/mundial-2018/robert-lewandowski-skrytykowal-kolegow-a-teraz-sie-tlumaczy-nigdy-tego-nie-mowie-aa-zcjD-xqfa-otPA.html

Wywiad jasno mówi o wywiadzie dla niemieckiej gazety:

 

Po ostatniej konferencji prasowej pojawiły się różne interpretacje pańskich słów. Od razu udzielił pan wywiadu "Sport Bildowi", żeby wyprostować te kwestie.

 

W linku od Ciebie też wskazują na wywiad dla niemieckiego medium:

"Do całego zamieszania odniósł się sam Lewandowski. W wywiadzie dla niemieckiego "Sport Bild" wyjaśniał swoje słowa. "

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, Fenomen said:

btw. Belgom nie pyklo jednak:

 

 

to był wywiad na żywo zaraz po meczu, kontekst był taki, że nie mają grać by wygrać, tylko żeby po prostu dobrze zagrać, a dobry wynik przyjdzie sam

nawet w FM jest podobna opcja rozmowy motywacyjnej ;)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Brudinho napisał:

No i jeszcze niech wyskoczy@kuab z tekstem że widział walkę ;)

Nie widzialem walki bo nie widzialem meczu, ale za to widzialem wynik. Jak macie zamiar stekac po zwyciestwach na MS to moze przerzuccie sie na kibicowanie kadrom Hiszpanii czy innej Brazylii. Wygrali i to jeszcze sie nie przemeczajac - nie ma nic lepszego. Lepiej wygrac i sie nie wysilac niz przegrac wysilajac sie.

 

Zawodowi pilkarze naprawde nie sa takimi idiotami, zeby w meczu o nic ryzykowac kontuzje przed sezonem klubowym.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, FYM napisał:

"Zeszmaciłem się, ale chuj, ważne, ze kontuzji nie złapałem" - piłkarz reprezentacji Polski

Zeszmacilem sie? Odwazny zarzut po wygranym meczu :D Gwarantuje, ze mysli dokladnie tak samo kazdy pilkarz kadry, ktora odpadla z MS i ktory gra w powaznym europejskim klubie/lidze, tak jak mimo wszystko wiekszosc naszych reprezentantow. Zarabiaja glownie w klubach, maja krotkie kariery i takie ryzyko, biorac pod uwage, ze hajs za udzial w MS i tak juz dostali, jest niepotrzebne i nieodpowiedzialne.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...