Skocz do zawartości

Home of Football


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

23.03.2018, Wembley

Anglia 3:1 Ukraina

14' Patrick Roberts (Anglia)
18' Jewhen Konoplianka (Ukraina)
64' Nathaniel Clyne (Anglia)
67' Ben Woodburn (Anglia)

Butland 7.0, Clyne 7.8, Keane 6.4 (45' Jones 7.0), Stones 7.1, Shaw 7.4, Henderson 7.0 (45' Ward-Prowse 7.0), Wilshere 6.7 (65' Winks 6.8), Roberts 8.4, Alli 6.7 (45' Lallana 6.6), Welbeck 6.8 (45' Rashford 6.8), Kane 6.6 (65' Woodburn 7.2

 

Pewnie wygrywamy sparing z Ukraińcami na Wembley grając składem bliskim do tego wyjściowego który mam w głowie już w kwestii mundialu. Pierwszą bramkę w 14 minucie strzelił powracający do kadry jeden z moich ulubieńców Patrick Roberts. Przed polem karnym wypatrzył go kapitan Jordan Henderson, Patrick po otrzymaniu podania okręcił jeszcze jednego obrońcę i mocnym strzałem sprzed pola karnego w okienko wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety, już 4 minuty później Ukraina wyrównała. Kąśliwe dośrodkowanie Butki i do bramki głową z najbliższej odległości trafił Jewhen Konoplianka którego nie potrafił upilnować Keane.

 

W drugiej połowie zdecydowałem się na spore odświeżenie składu, na murawę trafili Jones, Ward-Prowse, Lallana oraz Rashford. W 64 minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Idealne podanie górą od James'a Ward-Prowse'a i Nathaniel Clyne znalazł się sam na sam przed Piatowem strzelając pewnie po krótkim rogu. W 65 minucie na murawie pojawili się Winks i Woodburn. A już w 67 minucie wykorzystując świetne podanie od Robertsa, 18 letni Ben Woodburn strzałem od słupka zdobył swoją 4 bramkę w 2 występie w reprezentacji i ustalił wynik meczu na 3:1.

Odnośnik do komentarza
Cytat

27.03.2018, Wembley

Anglia 2:1 Chorwacja

10' Patrick Roberts (Anglia)
26' Mario Mandżukić (Chorwacja)

88' Patrick Roberts (Anglia)

Butland 6.9, Walker 6.9 (65' Clyne 6.8), Smalling 6.9, Stones 7.6, Cresswell 6.9, Henderson 6.6 (45' Lallana 6.5), Ward-Prowse 6.6 (45' Winks 6.5), Roberts 9.0, Alli 6.4 (45' Wilshere 6.5), Rashford 6.7 (65' Redmond 6.9), Kane 6.8 (71' Woodburn 6.7)

 

Wymęczone zwycięstwo nad Chorwatami. Wynik meczu w 10 minucie otwiera niesamowity Roberts. Składna gra podaniami, piłka trafia do Harry'ego Kane'a który przedłuża ją po ziemi do Patricka i ten pewnym strzałem pokonuje Kalincicia. W 26 minucie piłkę na skrzydło dostał Josip Brekalo który płaskim dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Mario Mandżukicia. Niestety, Stones nie potrafił go upilnować i chorwacki wieżowiec wyrównał wynik spotkania.

 

W drugiej połowie kolejne szanse otrzymali Lallana, Winks, Wilshere, Redmond, Clyne oraz Woodburn. Wynik meczu w 88 minucie ustalił ten, który chyba już na stałe wyszarpał sobie miejsce na prawym skrzydle w kadrze- niesamowity Patrick Roberts. Zamieszanie w polu karnym, podanie po ziemi przez cały kwadrat od Redmonda i Roberts z zimną krwią ustrzelił swój dublet i ustalił wynik meczu na 2-1.

Odnośnik do komentarza

@Lucifer Morningstar -> 2 grudnia 2016 roku zadebiutował w kadrze Sierra Leone w sparingu z Libią ;). W chwili obecnej ma już 11 występów i 1 gola w tamtejszej kadrze. A wedle gry w kadrze Anglii zagrał 3 spotkania w reprezentacji U-21 ;)

***

 

Niestety w nadchodzącym meczu z Birmingham City będziemy musieli sobie radzić bez 2 zawodników którzy szybko wyrośli na pierwszoplanowe postacie. Richard Keogh ma problemy z przeciążeniem nadgarstka a Tom Lawrence w przerwie reprezentacyjnej skręcił kolano. 

 

Cytat

3.04.2018, Pride Park
Championship [41/46]

[4] Derby County 1:0 Birmingham City [15]

67' Andi Weimann (Derby)

Carson 7.0, von Niederhausern 7.1, Davies 7.5, Wisdom 7.5, Olsson 7.3, Butterfield 6.9, Huddlestone 6.9(66' Ledley 6.8), Anya 6.9, Bryson 6.8 (66' Trinks 7.0), Ibraimi 6.6 (45' Weimann 7.1), Vydra 6.6

 

Mamy to, trzecie zwycięstwo z rzędu za sterami Derby County! Cały mecz był brutalny i wyrównany, jak to w Championship już bywa. Obraz spotkania był raczej na naszą korzyść ale żadna ze stron nie potrafiła przeważyć szali zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie jedyną bramkę dzisiaj w 67 minucie zdobył Austriak Andi Weimann. Wprowadzony minutę wcześniej z ławki Florian Trinks ładnie dośrodkował z rzutu rożnego na przedpole gdzie Austriak potężnym strzałem ustalił wynik meczu na 1-0.

Odnośnik do komentarza
Cytat

8.04.2018, Oakwell
Championship [42/46]

[23] Barnsley 3:4 Derby County [4]

16' Matej Vydra (Derby)
17' Tom Bradshaw (Barnsley)
33' Liam Lindsay (Barnsley)
46' Andre Wisdom (Derby)
50' Matej Vydra (Derby)
73' Mammadou Thiam (Barnsley)
89' Matej Vydra (Derby)

Carson 7.0, von Niederhausern 7.0, Davies 6.5, Wisdom 8.0, Olsson 6.9 (62' Forsyth 6.7), Butterfield 7.3, Huddlestone 6.7 (72' Ledley 7.0), Anya 6.6, Bryson 7.0 (62' Trinks 6.8), Weimann 6.0, Vydra 9.5 


Cóż to był za mecz na Oakwell! Jedna z najsłabszych drużyn ligi do samego końca trzymała nas za jaja na swoim stadionie. Prawdziwy popis swoich umiejętności po raz kolejny zaprezentował nam 25 letni Czech Matej Vydra, strzelając swojego 2 hat-tricka w 4 meczu pod moją wodzą. Jedną bramkę do naszego dorobku dołożył dzisiaj również grający na pozycji stopera Andre Wisdom. Ten mecz dał nam awans na 3 pozycję w tabeli jednak patrząc prawdzie w oczy- na nic więcej już liczyć nie możemy.

 

TOP 6 Championship [42/46]:

1. Bournemouth 86 pkt.

2. Newcastle 86 pkt.

3. Derby County 76 pkt.

4. Fulham Londyn 75 pkt.

5. Ipswich Town 73 pkt.

6. Huddersfield Town 69 pkt.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2017 o 12:45, Szumina napisał:

 Raheem'a Sterling'a

 

Widzę, że cały czas piszesz niepoprawnie z tym apostrofem. Gdy nazwisko czy imię kończy się spółgłoską to nie stosujemy apostrofu - po prostu Raheema Sterlinga, stosujemy go, wtedy gdy na końcu jest samogłoska np. Kane'a. Po prostu :D.

 

Odnośnik do komentarza

@CancuN  -> najważniejszy jest awans, nieważne w jakim stylu :D

@Lucifer Morningstar -> czas będzie poświęcony na naukę mojej taktyki przez zespół, idzie im coraz lepiej ;)

@jmk -> dziękować, zapamiętane ;)

***

 

Cytat

14.04.2018, Pride Park

[3] Derby County 0:2 Charlton Athletic [21]

2' Izzy Brown (Charlton)
33' Jake Forster-Caskey (Charlton)

Carson 7.0, Wisdom 7.0, Davies 6.9, Keogh 6.9, Olsson 7.0, Butterfield 6.9, Huddlestone 6.7 (65' Ledley 6.7), Anya 6.5, Lawrence 6.8 (45' Bryson 6.7), Ibraimi 6.5 (45' Weimann 6.6), Vydra 6.4

 

Zabolało. Zagraliśmy absolutnie fatalne spotkanie i dzięki nam Charlton dopiero wydostał się ze strefy spadkowej. W 2 minucie szybko napoczął nas utalentowany młodzian z Chelsea Izzy Brown a dzieju zniszczenia w 33 minucie z rzutu karnego dopełnił Jake Forster-Caskey. Cóż, Newcastle swoje spotkanie wygrało, Bournemouth zremisowało- ale to już nas nie interesuje, bowiem strata punktów jednoznacznie skazuje nas na maksymalnie baraże. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

21.04.2018, Pride Park

[3] Derby County 3:1 Ipswich Town [4]

28' Matej Vydra (Derby)
44' Ikechi Anya (Derby)
59' Florian Trinks (Derby)
73' Teddy Bishop (Ipswich)

Carson 7.0, Wisdom 7.4, Davies 7.0, Keogh 7.4, Olsson 8.7, Butterfield 7.1 (71' Bryson 6.8), Ledley 7.7, Anya 7.6, Trinks 8.3, Ibraimi 6.8 (45' Weimann 6.6), Vydra 7.0

 

Przegrywamy z drużyną z końca stawki więc dla równowagi wygrywamy z naszymi bezpośrednimi sąsiadami w tabeli. Dwie asysty świetnego Olssona, bramki Vydry, Anyi i Trinksa i tym samym zapewniamy sobie miejsce w barażach. Jest dobrze, ale może być lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie to tak lekko brakuje przed spotkaniem jakiś takich...no nie wiem... "ciekawostek", rzeczy około meczowych, przed meczowych. Np. kto tam groźny u rywala jest, ile ma goli najlepszy napastnik czy coś. Chyba, że nie chce Ci się bawić w takie rzeczy. To rozumiem i szanuję. 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...