Skocz do zawartości
krzysfiol

Mistrzostwa Świata 2018 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Rosji u siebie bym się bał bardziej niż Polski. Wiadomo, jakie tam mają podejście do nieformalnego załatwiania pewnych tematów ;) A tak jak pisałem w porównaniu do reszty rywali z tego koszyka to jesteśmy "niepasującym elementem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widział ktoś może dokładny harmonogram ceremonii losowania? Cała impreza ma się zacząć 1 grudnia o 14, ale ciekawi mnie na którą planowane jest właściwe losowanie grup po tej całej paplaninie i występach artystycznych :-k

EDIT to chyba jest o 14 w Rosji wiec u nas 16.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna sobie wytypowac wynki i drabinke: http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html#MegaMT

Ja sobie wytypowalem wygrana Hiszpanii z Brazylia w finale i trzecie miejsce dla Niemcow w meczu z Francuzami :> Polska w moich typach konczy na cwiercfinale z Niemcami, pokonujac po drodze Anglie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa zaleznosc, choc raczej tylko dla milosnikow rocznikow statystycznych ;) Ciekawe, czy sie sprawdzi w tym roku. Ja osobiscie watpie.

Cytat

1962 Brazylia
1970 Brazylia
1978 Argentyna
1986 Argentyna
1994 Brazylia
2002 Brazylia
2010 Hiszpania
2018 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że Polska :polska:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kiedy muszą trenerzy podać skład na MŚ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za wikipedią:

A provisional list of 35 players per national team was submitted to FIFA by 14 May 2018, one month prior to the opening match of the tournament.[2] The final list of 23 players per national team will be submitted to FIFA by 4 June 2018, 10 days prior to the opening match of the tournament.[2] Teams are permitted to make late replacements in the event of serious injury, at any time up to 24 hours before their first game.[1]

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gdzieś może tabelka z szansami wg. buków na zajęte miejsca w grupie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie Zieliński będzie objawieniem tych MŚ. Tak tylko piszę, żeby nie uciekło.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wątpię, bo nie widzę wielkiego sukcesu naszej reprezentacji na tym mundialu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zespół 1 i  2 grają ze sobą - remis. Punktów tyle samo, różnica bramek taka sama, liczba strzelonych i straconych taka sama. Liczba żółtych i czerwonych kartek... taka sama :D Co decyduje wtedy o kolejności w grupie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maradona grał na 4 Mundialach, dla Messiego będzie to także 4. Maradona raz był wicemistrzem, raz wygrał, Messi obecnie jest wicemistrzem... Na Mundial 86', kiedy Argentyna zdobyła złoto jechali w cieniu "afery" z Pasarellą, z którym nie lubił się Diego, Pasarella oskarżony był o romans z żoną jednego z piłkarzy z kadry. Messi nie lubi Icardiego, który odbił żonę Maxiemu Lopezowi...

Stawiajcie domy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja typuję, jako fenomena i Czarnego Konia tej edycji kadrę Belgii. Nigdy nie mieli tak mocnego składu jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrazenie, ze o Belgii mowi sie to samo przynajmniej od dwoch mundiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Fenomen napisał:

Mam wrazenie, ze o Belgii mowi sie to samo przynajmniej od dwoch mundiali ;)

W 2010 raczej tak nie mówili... bo Belgii na tamtym Mundialu po prostu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi