Skocz do zawartości
jmk

FM 2018 - bugi

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście jakieś? Ja mam chyba jeden...

Uruchomiłem FM-a 18 już kilka razy (do testów i draftu) i... jak jestem w trybie offline w steamie bez dostępu do Internetu to nie mogę włączyć FM-a 18, bo jest błąd, że pierwsze uruchomienie wymaga bycia online :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w karierze online gdy się chce włączyć Podgląd meczu kolegi to się bugują okna w meczu i trzeba wyjść i wejść na nowo z 2x by mecz poleciał bez ekranu składów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można mieć jako menadżer czarnych włosów czy ja nie widzę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po golu z karnego nie zalicza asyst faulowanemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli będzie trzeba poczekać do łatki. Była w ogóle jakaś już od piątku? Mam FM w domu, ale jeszcze cały czas w folii. Chyba poczekam na poprawki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Steamie nie rozwija mi się opcja "wyświetl wszystkie osiągnięcia" dla obecnej wersji gry  - jak klikam rozwiń, to pokazuje odblokowane osiągnięcia z FMa 2017.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

btw, w fmie padają bramki ze spalonych, czy to wycofali? ;) bo wlasnie straciłem taką, a w pomeczowym wywiadzie nic o sędziach spotkania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafiłem na taki mały błąd, podczas przydzielania zadania scoutom i przydzielania kraju obserwacji, lista państw nie jest ułożona alfabetycznie. Utrudnia to trochę wyszukanie konkretnego państwa.

https://imgur.com/a/6rHWe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W trybie Touch często nie działa opcja "znajdź podobnych współpracowników". Testowałem kilka razy, rozpoczynając nową karierę i ta opcja zadziałała tylko raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta