Skocz do zawartości

Rugby


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

masz na myśli różnice między rugby a futbolem amerykańskim

 

O to to to. Zwie sie to chyba Madden, mowie o tej grze od EA.

 

Madden to futbol amerykański, a rugby to rugby :-) oprócz kształtu piłki i tego, że piłka musi wylądować w polu punktowym rywala, to ma to niewiele wspólnego ze sobą :-)

Odnośnik do komentarza
Ktora wersja jest bardziej "brutalna i dynamiczna" ? :D

To chyba jest oczywiste która...rugby of cors:) w skrocie- pilke nalezy przylozyc na pole punktowe- nie wolno podawac do przodu- szarża dozwolona jest tylko do linii barków- punkty mozna uzyskac jeszcze z podwyzszenia, karnych, oraz dropkicków itp -i duz oinnych szczegółow ktore pewnie Meler zaraz ci wyjasni- albo poproawi to co ja napisalem :keke:

Odnośnik do komentarza

Mecz był bardzo ładny, wiadomo że nie zagrali z takim polotem jak potrafią Francuzi czy NZ, ale bez przesady żeby był nudny. Trzymał w napięciu do samego końca. Wallabies zagrali slabiej i przegrali, chociaż mógł się Mortlock podobać. Zawiodła formacja młyna, kto by pomyślał że Anglicy tak zdominują zarówno młyn jak i breakdown (już nie pamiętam jak to ładnie przełożyli na polski)

Odnośnik do komentarza

Ale w meczach pomiedzy takimi ekipami nie miejsca na 10 przylozen w meczu. Ekipy prezentuja zblizony poziom techniczny i taktyczny wiec o wygranej decyduja juz niuanse jak lepsza dyspozycja mlyna czy kopacza. Ale po pierwszym meczyku juz zacieram rasie na drugi cwiercfinal pomiedzy All Blacks i Zabojadami.

Odnośnik do komentarza

QF: France-New Zeland 20:18..

 

kibicowałem NZ- ale to juz nie ta sama druzyna co kiedyś....takiego meczu to jeszcze nie widziałem! Masakryczna końcówka!! Brawo dla Francuzów!

 

FRancuzi wygrali mecz mentalnie- wola walki, sercem- NZ to swietna druzyna -ale pozbawiana obecnie indywidulanosci, jakiegos charyzmatycznego lidera- Francuzi gdy wszedl Chabal i Michalak( kluczowa kacja z przylozeniem ) rozkolysali gre- dalej w turniejuz bede kibicował Francuzom- nalezy im sie- tylko sie boje czy odzyskają sily- 127 szarż...no coment...

Odnośnik do komentarza

Jak zyje tak dramatycznego i fascynujacego meczu nie widzialem. To co Francja zagrala w II czesci to bylo na miare mistrzostwa swiata. Po drugim przylozeniu dla All Blacks myslalem, ze juz po meczu . A tu taki suprajs - wspaniala kontra i heroiczna walka w obronie w koncowce meczu. Cos wspanialego!!! A szarz to zrobili ponad 140!

 

Jutro RPA pewnie sie latwo rozprawi z Fidzi chociaz to ekipa walczakow jest, co pokazali w meczu z Walia. Mam nadzieje, ze Argentyna odesle Szkotow do domu, a potem RPA i w finale spotka sie z Francja :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie mi szkoda All Blacks :| Myślałem, ze tym razem im się uda wywalczyć mistrzostwo..Dla tego kraju porażka w 1/4 to dramat jak dla Brazylii nie wyjście z grupy na piłkarskich MŚ. Coś z nim i jest nie tak, zawsze im czegoś brakuje na najważniejszej imprezie. Gdy nie cięży na nich presja po prostu masakrują dowolnych rywali.

To zapewne koniec tej (konkretnej) drużyny, bo część graczy wyjedzie do klubów europejskich a zgodnie z kodeksem nowozelandzkiego rugby tylko gracze z rodzimej ligi mogą grać w reprezentacji...Z resztą chyba w RPA i Australii mają te same zasady :-k

Teraz zostali mi Szkoci, choć obiektywnie patrząc to już awans do półfinału będzie dla nich sukcesem. Zakładając że w półfinałach będzie RPA, Argentyna , Francja i Anglia, to całym sercem będę za ekipą z Aftyki. No i byle nie Francja..

Choć już dzisiejsze ćwierćfinały zakończyły się niespodziankami, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...