Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
machlak

[PL] Kariera w Liverpoolu [FM 2018] Wideo kariera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jestem Michał lat 34, od wielu lat zapalony gracz Football Managera, aczkolwiek dopiero od jakiegoś czasu także streamujący swoje podboje w FM. Jeżeli chodzi o nagrywanie z Football Managera są to dopiero moje początki w tym temacie, tak więc liczę na wasze wszelkie sugestie odnośnie kanału a także na łapkę w górę w celu motywacji do dalszego działania. Za wszystkie subskrypcje i komentarze bardzo serdecznie dziękuję!

A tutaj mój pierwszy debiutancki filmik z Football Managera.

Bardzo proszę o niekasowanie tematu, tylko jeśli jest w złym miejscu o przeniesienie do właściwego tematu i moderację.

Bardzo dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok jednak nie nadaje się do nagrywania FM jak ktoś mi to ładnie napisał i miał rację. Zresztą tak też sam myślałem ale chciałem to sprawdzić by być w 100% pewnym ;)

Tak więc dalsza część kariery i kolejne będą do oglądania na żywo na moim kanale na Twitchu na który serdecznie zapraszam : https://www.twitch.tv/machlak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli temat zamykamy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

można w sumie jednak skasować cały ;) wystarczyly mi 2 komentarze i juz wiem ze to nie dla mnie co zresztą sam myślalem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.