Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w którymkolwiek z FM-ów pojawia się gdzieś informacja ile klub stracił pieniędzy przez brak awansu do europejskich pucharów ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to bug, czy prezes miał w planach spadek, ale... 

hzZzde8.png

A ostatnie 10 spotkań to 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. No i 82% poparcia zarządu... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdobywanie bramek w najnowszym FM-ie graniczy z cudem. Mój zespół w trakcie meczu potrafi oddać jeden celny strzał i być 8 razy na spalonym. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Iwabik napisał:

Nie wiem czy to bug, czy prezes miał w planach spadek, ale... 

hzZzde8.png

A ostatnie 10 spotkań to 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. No i 82% poparcia zarządu... 

I do tego literówka w tekście ;) "nają". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 18.11.2017 o 15:38, lama58 napisał:

Powiem Wam ze na wszystkich ligach plus na dodatku Classena ze wszystkimi krajami z europy plus 4 z Am płd czekałem dokładnie 6 min zanim wszystko sie wczyta. Jeden dzień przetwrzania danych zajmuje mi niecałe 15 -20 sekund. No takie coś to rozumiem :)

Teraz tylko nowa kariera i jedziemy :)

Jaki masz sprzęt. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak oceniacie nowego FM-a w porównaniu np. z dwoma poprzednimi odsłonami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skończyłem pierwszy sezon Lechem. Otrzymuję wiadomość, że piłkarze do 26.06 będą na wakacjach po czym mogę wybrać miejsce zgrupowania, ktore odbędzie się w terminie 14.06 do 25.06... i po co mi takie zgrupowanie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, hosearcadio napisał:

Skończyłem pierwszy sezon Lechem. Otrzymuję wiadomość, że piłkarze do 26.06 będą na wakacjach po czym mogę wybrać miejsce zgrupowania, ktore odbędzie się w terminie 14.06 do 25.06... i po co mi takie zgrupowanie.

By sobie "chopaki odpoczli" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, _adrian napisał:

Jaki masz sprzęt. 

core i5 2400 3.1ghz,  8gb Ram, geforce 1060 3GB, Win 10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, hosearcadio napisał:

Mała aktualizacja. 14.06 kiedy to zgrupowanie się zaczęło, wszyscy piłkarze wrócili ze swoich urlopów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moje Caslav po moich 6 latach w tym klubie stało się przedsiębiorstwem zawodowym co daje ogromne nadzieje że w końcu po 5 latach spędzonych w 3 lidze, uda nam się awansować wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można w fmie jakoś otworzyć drużynę rezerw (u-23)? Gram sobie FC United Of Manchester i awansowałem do Championship i dalej nie mam drużyny rezerw, dostępna jest tylko drużyna junirów (u-18), a chciałbym mieć także rezerwy. Da się to jakoś zrobić? Nie ma takiej opcji w prośbach do zarządu, ale może jest gdzieś indziej. A i nie chcę używaż żadnych edytorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Duri_12 napisał:

Można w fmie jakoś otworzyć drużynę rezerw (u-23)? Gram sobie FC United Of Manchester i awansowałem do Championship i dalej nie mam drużyny rezerw, dostępna jest tylko drużyna junirów (u-18), a chciałbym mieć także rezerwy. Da się to jakoś zrobić? Nie ma takiej opcji w prośbach do zarządu, ale może jest gdzieś indziej. A i nie chcę używaż żadnych edytorów.

W poprzednich edycjach pozostawał jedynie edytor. W tej jest pewnie to samo. I to raczej tylko ten standardowy, rzeczywisty chyba nie doda rezerw w trakcie rozgrywki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 hours ago, Makk said:

W poprzednich edycjach pozostawał jedynie edytor. W tej jest pewnie to samo. I to raczej tylko ten standardowy, rzeczywisty chyba nie doda rezerw w trakcie rozgrywki. 

Ehh szkoda, bo jednak fajnie mieć te 3 zespoły, dzięki za odpowiedź :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytałem gdzieś w recenzji, ze są w tej edycji problemy z utrzymaniem harmoni w drużynie, ale nie spodziewałem się, ze tak szybko to zauwazę. Otóż zawodnik (napastnik), ktory wywołał konflikt twierdząc, ze brakuje głębi w ataku pare dni predzej narzekał, ze nie ma miejsca w pierwszym składzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, pan1majonez napisał:

Czytałem gdzieś w recenzji, ze są w tej edycji problemy z utrzymaniem harmoni w drużynie, ale nie spodziewałem się, ze tak szybko to zauwazę. Otóż zawodnik (napastnik), ktory wywołał konflikt twierdząc, ze brakuje głębi w ataku pare dni predzej narzekał, ze nie ma miejsca w pierwszym składzie...

Jak w życiu. Czyli prawdopodobnie jest jeszcze bardziej realistycznie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez tak macie ,że np.Senegal na PNA w 2020r. nie ma składu jakby prawdziwego a tylko szaraczki? widziałem to jeszcze w 2 reprezentacjach,a Algieria,Egipt itd. mają normalny skład

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, krzysiu napisał:

tez tak macie ,że np.Senegal na PNA w 2020r. nie ma składu jakby prawdziwego a tylko szaraczki? widziałem to jeszcze w 2 reprezentacjach,a Algieria,Egipt itd. mają normalny skład

A jaka baza danych? Jak mała i mała ilość zawodników to tak jest wtedy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta